Yüksek Sosyete 2. Bölüm Kıyafetleri

Yüksek Sosyete 2. bölüm kıyafetleri markaları, Cansu kıyafet sponsoru ve yenim bölümde kullanılan çanta, ayakkabı, takı modellerinin marka ve ücret bilgileri sayfamızda paylaşılıyor. Yüksek Sosyete ikinci bölümde giyilen dizi kıyafetleri hangi mağazada ve ne kadar ücret ile satışta tüm ayrıntıları öğrenmek için doğru adrestesiniz.

Yüksek Sosyete 2. bölüm kıyafetleri markaları

Yüksek Sosyete dizisinde Cansu (Hazar Ergüçlü), Kerem (Engin Öztürk), Süreyya (Zuhal Olcay) ve Ceyda Tepeliler (Işıl) kıyafetlerinin marka, ücret, mağaza ve satın al bilgilerine galerimizden de erişebilirsiniz.

Kerem çizgili mavi gömlek

Mert’in kimliğini kullanmaya başlayan Kerem’de, Yüksek Sosyete’nin içinden olduğunu herkese göstermek için, bu hafta kıyafet seçimleri yapıyor. Mert’in de yardımı ile birbirinden şık takım modelleri tecrübe eden Kerem’in üzerindeki çizgili mavi gömlek bu hafta dikkatleri üstünde topluyor. Kerem çizgili mavi gömleği marka, mağaza ve satın al bilgilerini galerimizde bulabilirsiniz.

Cansu tek omuz beyaz giysi

Yüksek Sosyete Cansu kıyafetleri çok beğeniliyor. Yüksek Sosyete’den Cansu, marka kıyafetleri ile göz kamaştırıyor. Ara ara tasarım elbiselerde giyen Cansu, güzelliği ile de baş döndürüyor. Cansu 2’inci bölümde giydiği beyaz tek omuzlu elbisesi ile çok şık. Cansu’nun tek omuzlu beyaz kıyafeti nereden izah ediyoruz.

Işıl kırmızı elbise

Metin’in peşinden ayrılmayan ve yurtdışından kucağında çocuk ile dönen Işıl, bu çocuğun Metin’den olduğunu önceden Süreyya’ya izah etmişti. Yeni bölümde ile kucağında çocuk ile Metin ile Süreyya’nın evine gelen Işıl, giydiği kırmızı elbisesi ile dikkat çekti. Işıl’ın giydiği kırmızı elbise hangi marka ve fiyatı ne kadar sizler için izah ediyoruz.

Süreyya elbise ve çiçek desenli ceket kombini

Süreyya yeni bölümde uzun bir elbise giyiyor. Üstüne ise çiçek desenleri bulunan beyaz bir ceket alan Süreyya, bu kombini markasını da sorgulatıyor. Süreyya kıyafetleri de her hafta galerimizde ve Yüksek Sosyete kıyafetleri sayfamızda izah ediyor.

Kerem lacivert ceket gri pantolon takımı

Kerem’in giydiği çizgili mavi ceket üzerine tercihi lacivert ceket oluyor. Kerem lacivert ceket altına gri renkte bir pantolon kullanıyor. Kerem kombini markasını da merak edenlerle paylaşıyoruz.

Kaynak: Yüksek Sosyete Kıyafetleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir