Yıldız Dövme Modelleri

yildiz-tattoo-modelleri

Yıldız tatoo modelleri

Vücudunuzun mütenevvi bölgelerine dövme yaptırmaya karar vermenize rağmen nasıl bir dövme modelini vücudunuza işletmeye karar veremediyseniz sayfamızda yer alan yıldız dövme modellerine göz atıp fikir sahibi olabilir ve belki de bu dövmelerden birini sizlerde yaptırabilirsiniz. Yıldız dövmeler boyun, el bileği, ayak bileği, sırt, göbek, omuz, bol ve bacak gibi vücudunuzda istediğiniz bölgeye yapılabilir ve vücudunuzda çok da hoş bir görünüm sergileyebilir.

Yıldız dövmesi örneklerinden yola çıkarak boynunuza, bileğinize, ayak ya da kollarınıza yaptıracağınız bu dövmeleri ister tekli olarak isterseniz de birden fazla yıldızı aynı anda kullanabilirsiniz. Galaksinin o muhteşem güzelliğini vücudunda görmek isteyenler yıldız tattoo modellerinden örnek alarak bir dövme uzmanının yolunu tutabilir.

Yıldız dövmeleri bilhassa da bilekte çok hoş bir görünüm sağlıyor. Yıldızlarda binlerce figürlü dövmeler yapılabilmektedir. Kimileri güneş ve ay ile birlikte kombine olarak da yıldız dövmesini vücuduna işletiyor. Bazıları ise alev figürlü yıldız dövmelerini çok seviyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir