Yasal Uyarı

modamekani.com internet sitesine ait yasal uyarıyı okumaktasınız: Bu sitedeki tüm bilgiler sadece paylaşım amaçlıdır. Bu web sitesindeki bilgiler özet niteliğinde, genel anlamda ve sadece bilgilendirme amaçlıdır.
Bu sitede sağlıkla ilgili bazı bilgilerde paylaşılmaktadır. Bu bilgiler kesinlikle paylaşım için olup, tıbbi teşhis ve tedavi özelliği taşımaz. Sadece hastalıkların anlaşılması ve de hasta ve yakınlarının hastalıklar hakkında bilgi edinmesini sağlamak amaçlıdır. Sağlıkla ilgili herhangi bir sorunda mutlaka doktorunuza gitmelisiniz. Kişiye en iyi tedaviyi birebir ilgilenen, onunla görüşen doktoru yapabilir. Bu web sitesinde okuyacağınız herhangi bir konuya dayanarak tedavinizi asla ihmal etmeyiniz.
Bu web sitesine erişerek bu “yasal uyarıları” kabul etmiş oluyorsunuz. modamekani web sitesinin çalışanları aleyhinde ve sitenin kullanımından veya bu sitede bulunan bilgi, görüş veya tavsiyeden kaynaklanabilecek bir iddiadan feragat etmiş oluyorsunuz.
Bu web sitesi önceden bildirmeksizin bu şart ve koşulları değiştirebilir. Bu değişiklikler sitede yayınlandığı andan itibaren geçerli olur. Siteyi kullanmaya devam ettiğiniz sürece tüm bu Yasal Uyarıları kabul etmiş sayılırsınız.Bu imza ile kabul etmek gibidir.
Siteden yararlanan tüm kullanıcılar ve üyeler bu hükümleri aynen kabul etmiş sayılır.İçerik sağlayıcı paylaşım portalı ve web sitesi olarak hizmet veren modamekani.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre tüm üyelerimiz paylaştıklarından kendileri sorumludur. modamekani.com ile ilgili tüm şikayetleriniz ile ilgili iletişim linkinden iletişime geçtikten sonra size mutlaka dönülecek ve konuyla ilgilenilecektir.