Yaman’ın Babası Nerede?

Yaman-Babasini-Buluyor-Mu

Yaman’ın babası nerede, Yaman babasını bulabilecek mi, Yaman’ın babasını kim oynayacak gibi kafalarda pek çok soru işareti bırakarak bölüm sonu yapan Medcezir dizisinin önümüzdeki hafta yayınlanacak yeni bölümünü sabırsızlıkla bekliyoruz. Yaman’ın babası hakkında pek çok yeni gelişmeler yaşanacak ve dizinin yakın takipçileri için birkaç tüyo vermek istedim.

Biliyorsunuz ki Medcezir dizisi ABD yapımı The O.C dizisinden esinlenerek yapılmıştır. Medcezir dizisi bu zamana kadar birkaç küçük değişiklikler yapmış olsa da genelinde The O.C’ye sadık kaldı. O yüzden Yaman’ın babasını bulma olaylarında da bir değişiklik yaşanmayacaktır.

Yaman babasını bulabilecek mi?

Yaman babasını buluyor, ancak kısa bir süre içinde de geri kaybediyor. Yaman’ın babası hapishanede. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Yaman ve babasının kavuşmasını izleyeceğiz, lakin Yaman’ın babası akciğer kanseri olduğu için bir süre sonra hayatını kaybedecek. Bu durum Yaman’ı biraz yıkacağa benziyor. Medcezir dizisi eğer The O.C’ye sadık kalırsa olaylar aynen bu şekilde gelişecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir