Sibel Can Ev Dekorasyonu

sibel-canin-evi

Sibel Can’ın evi

Kariyerine dansözlük ile başlayan, sonrasında oyunculuğa yönelen ve son olarak da kariyerini şarkıcılık ile devam ettiren mavi gözlü güzel sanatçı Sibel Can’ın ev dekorasyon görüntülerini siz değerli meraklı ziyaretçilerimiz için sayfamızda bir araya getirdik. Hakan Ural ile olan evliliğinden Melisa ve Engincan isimlerinde iki çocuğu, Sulhi Aksüt ile olan evliliğinden de Emir adında toplamda üç çocuğu olan Sibel Can, bu saray yavrusu gibi evinde çocukları ile birlikte mutlu bir yaşam sürüyor.

Sibel Can’ın ev dekorasyonu ünlü sanatçının zevklerini yansıtıyor.  Şatafatlı ve her daim şık görünmeyi seven Sibel Can, bu zevkini ev dekorasyonunda da ön plana çıkartıyor. Oldukça zevkli döşenmiş modern bir evde yaşayan Sibel Can, evinin kapıları merak edenler için açtı.

Sibel Can’ın modern bir şıklıkta döşenmiş ev dekorasyonuna göz atmak için buyurun galerimize. Galerimizde Sibel Can’ın evinden çekilen fotoğraflar sizlerinde ev dekorasyonuna fikir olabilir. İşte Sibel Can’ın yaşadığı evi ve bu evin dekorasyonu.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir