Gizem Karaca Benim Hala Umudum Var Saç Rengi

Güzel Köylü dizisinin Gül'ü Gizem Karaca, daha önce Benim Hala Umudum Var dizisinde ki saç rengi ile hala popüler. Gizem Karaca'nın saç rengi ve saç modelleri son dönemlerde çok beğeniliyor. Benim Hala Umudum Var dizisinde ki Umut saç rengi hala hafızalardan silinmemiş.

Benim-Hala-Umudum-Var-Umut-Sac-Rengi

Benim Hala Umudum Var Umut Saç Rengi

İlk kez Eve Düşen Yıldırım dizisinde karşımıza çıkan güzel oyuncu ve manken Gizem Karaca, şimdilerde ikinci dizisi olan Benim Hala Umudum Var ile karşımıza çıktı. Gizem Karaca Benim Hala Umudum Var dizisinde hem kıyafet modelleri hem de saç rengi ile hayranları tarafından sıkı bir takipte. Pek çok kişi Gizem Karaca’nın dizide Umut karakteriyle giydiği kıyafetleri, kıyafetlerin hangi markaya ait olduğunu ve saç rengini çok merak ediyor.

Gizem Karaca bildiğiniz gibi sarı saçlı bir bayandır. Ancak yeni dizisi Benim Hala Umudum Var’da canlandırdığı Umut karakterine bu saç rengi uyum sağlamadığı için, Gizem Karaca sarı saçlarını koyu bir renge boyattı. Yeni saç rengi ile dikkat çeken Gizem Karaca’nın saç rengi çikolata kahve oldu. Umut’un saç rengini beğenenler eğer kendilerine yakışacağını düşünüyorlarsa tıpkı Gizem Karaca gibi saçlarını çikolata kahveye boyatabilirler. Sarı saçtan sonra Gizem Karaca’ya bu saç rengi de gerçekten çok yakıştı.

İşte Gizem Karaca’nın yeni saç rengi görselleri.

Etiketler: , , , ,
Perşembe, 8 Ocak 2015, 0:35 | Saç Modası | 0 Yorum | 8901 Okunma
Yazar LaLe

Yorum Gönder