Özcan Deniz Karagül’e Geri Dönecek Mi?

karagul-murat-olmedi-mi

Fox ekranlarında prodüksiyonu Avşar Film tarafından gerçekleştirilen iddialı dizilerden biri olan Karagül 29 mart 2013 tarihinde yayınlanmaya başladığı andan beri izleyenleri ekranlara kitledi. İlk sezon finalini 14 Haziran 2013’te yapmış olup, yayınlandığı ilk andan beri reyting puanı 3-4 alırken sonraki bölümlerde reyting puanını 8’e kadar çıkardı.

Özcan Deniz Karagül dizisine geri dönecek mi?

Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat tarafından senaryosu yazılan diziyi Murat Saraçoğlu yönetiliyor. Dizide konuk başrol Murat karakterinde Özcan Deniz yer alırken, başrol oyuncular ise Ece Uslu, Mesut Akusta, Yavuz Bingöl, Hilal Altınbilek, Mert Yazıcıoglu, Şerif Sezer, Özlem Conker, İlayda Çevik, Ayça Ayçin Turan’dır.

Her bölümü heyecanla izlenen Karagül ekranlara kitlemeye devam edecek gibi görünüyor. Son çıkan haberlere göre Murat karakterini canlandıran Özcan Deniz’in diziye gelmesi hakkında söylentiler yer almakta.

Özcan Deniz Karagül dizisine geri dönecek mi konusunda ki benim görüşüm ise Murat’ın diziye suda uzun süre nefessiz kalmanın getirdiği ufak tefek hasarlarla döneceği ve eşlerinden biri olan Ebru Sezgin Şanverdi (Ece Uslu) o dönmeden Fırat Mercan’la (Yavuz Bingöl) ile samimiyeti ilerletip, hayatından çıkaracağı yönde.

Karagül dizisine Özcan Deniz geri dönecek mi ilerleyen zamanla birlikte dizinin yeni bölümlerini izleyerek hep birlikte öğreneceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

1 Response

  1. elif duman dedi ki:

    özcan deniz geri dönecek mi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir