Muhteşem Yüzyıl Nazenin’in Bebeği

nazeninin-bebegi-kiz-mi-erkek-mi

Muhteşem Yüzyıl geçtiğimiz hafta Nazenin Hatun’un doğum yaptığı ve Sultan Süleyman’ın çocuğunu kucağına aldı esnada bittiği için, Nazenin’in bebeği kız mı oldu erkek mi oldu akıllarda soru işareti olarak kaldı. Sultan Süleyman’ın Nazenin Hatun’dan doğma çocuğu bir sultan mı yok sa şehzade mi oldu diye merak ettirirken, Hürrem Sultan’ın bu duruma nasıl bir tepki vereceği de merak konusu doğrusu.

Muhteşem Yüzyıl’da Nazenin’in bebeği erkek ise Hürrem Sultan bu duruma çok acılı tepkiler verecek gibi görünüyor. Ancak Kanuni Sultan Süleyman’ın yeni çocuğu kız ise, Hürrem Sultan oldukça sevinecektir. Şimdilik Nazenin Hatun’un çocuğu kız mı erkek mi bizde bilmiyoruz, ancak bir sultan doğma ihtimali çok yüksek. Bakalım Nazenin’in bebeği ne oldu önümüzdeki hafta öğreneceğiz.

Hürrem Sultan baktırdığı bir falda Kanuni Sultan Süleyman’ın soyunun yeni doğacak bir şehzadeden süreceğini öğrenmişti ve bu durumu Hürrem Nazenin’in bebeğine yorumlamıştı. Ancak aldığımız tüyolara göre Nazenin’in kız bebeği olduğu için ve aynı zamanda Nurbanu’da hamile olduğu için, bu soy Sarı Selim’in Nurbanı’dan doğacak yeni oğlundan sürecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir