Panduf Modelleri 2013

Panduflar kışın evimizin içerisinde giydiğimiz bir tür ayakkabı olmakta ve kış aylarında çorap ve patiklerin yerine giyilerek ayaklarımızı sıcacık tutmaktadır. Sizlere kış mevsiminde çorap ve patik yerine ayaklarınızı sıcacık tutması ve üşümenizi engellemek için ...

Panduf ayakkabılar 2013

Panduflar kışın evimizin içerisinde giydiğimiz bir tür ayakkabı olmakta ve kış aylarında çorap ve patiklerin yerine giyilerek ayaklarımızı sıcacık tutmaktadır.

Sizlere kış mevsiminde çorap ve patik yerine ayaklarınızı sıcacık tutması ve üşümenizi engellemek için panduf ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Bilirsiniz ki ayaklar soğuğu hemen kapar ve hasta olmamızı sağlarlar. Ancak ayaklarımızı soğuktan koruyarak kış hastalıklarında da korunabiliriz.

Bu yazımızda sizlere en güzel panduf modellerini sunmak istedik ve biraz araştırma yaparak bu sezonun en güzel panduflarını sizler için bir araya getirdik.

İşte 2013 modasında da yer alan yepyeni tasarımlardan oluşan ve Twiggy markasına ait panduf ayakkabı modelleri hanımlar.

Panduf Ayakkabı Modelleri 2013

Etiketler: , ,
Salı, 27 Kasım 2012, 15:00 | Moda | 0 Yorum | 1061 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim final gecesi kıyafetleri de nefes kesti. Bu Tarz Benim 20 Aralık gecesi gerçekleşen final akşamında ...

Gönül İşleri 11. Bölüm Kıyafetleri

Gönül İşleri 11. Bölüm Kıyafetleri

Sevilerek her pazar akşamı izlenen Gönül İşleri dizi kıyafetleri 11. bölümde de yine adından söz ettiren ...

Kiraz Mevsimi 24. Bölüm Kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 24. Bölüm Kıyafetleri

Fox TV'nin Cumartesi akşamları izlenme rekorları kıran dizisi Kiraz Mevsimi kıyafetleri her hafta dikkat çektiği gibi, ...