Medcezir Mira Kıyafetleri

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Medcezir’de Serenay Sarıkaya’nın canlandırmış olduğu Mira’nın kıyafetleri diziyi izleyenler tarafından bir hayli ilgi görmektedir. Mira’nın kıyafet modelleri dizinin konusu ve oyuncu kadrosu kadar çok beğeniliyor ve diziyi yakından takip edenler her hafta Mira ne giyecek diye merak etmiyor değil doğrusu. Çağatay ...

Medcezir-Mina-Kiyafetleri

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Medcezir’de Serenay Sarıkaya’nın canlandırmış olduğu Mira’nın kıyafetleri diziyi izleyenler tarafından bir hayli ilgi görmektedir. Mira’nın kıyafet modelleri dizinin konusu ve oyuncu kadrosu kadar çok beğeniliyor ve diziyi yakından takip edenler her hafta Mira ne giyecek diye merak etmiyor değil doğrusu.

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın başrol oynadığı Medcezir dizisinin kıyafetlerini daha önce sizlerle paylaşmıştık. Mine Tugay, Hazar Ergüçlü ve Şebnem Dönmez’in kıyafetlerine bir konumuzda yer vermiştik. Şimdi ise büyük ilgi gören Medcezir Mira kıyafetlerine yer veriyoruz.

Serenay Sarıkaya’nın giydiği kıyafet modellerini beğenenler ve yakından incelemek isteyenler için Mira kıyafetlerini galerimizde paylaştık. Medcezir dizisinin 1. ve 2. bölümlerinde Mira’nın giydiği kıyafetler sizlerle.

Etiketler: , , , , ,
Cumartesi, 21 Eylül 2013, 13:02 | Moda | 0 Yorum | 5647 Okunma
Yazar LaLe

Yorum Gönder