Medcezir Mira Kıyafetleri

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Medcezir’de Serenay Sarıkaya’nın canlandırmış olduğu Mira’nın kıyafetleri diziyi izleyenler tarafından bir hayli ilgi görmektedir. Mira’nın kıyafet modelleri dizinin konusu ve oyuncu kadrosu kadar çok beğeniliyor ve ...

Medcezir-Mina-Kiyafetleri

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Medcezir’de Serenay Sarıkaya’nın canlandırmış olduğu Mira’nın kıyafetleri diziyi izleyenler tarafından bir hayli ilgi görmektedir. Mira’nın kıyafet modelleri dizinin konusu ve oyuncu kadrosu kadar çok beğeniliyor ve diziyi yakından takip edenler her hafta Mira ne giyecek diye merak etmiyor değil doğrusu.

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın başrol oynadığı Medcezir dizisinin kıyafetlerini daha önce sizlerle paylaşmıştık. Mine Tugay, Hazar Ergüçlü ve Şebnem Dönmez’in kıyafetlerine bir konumuzda yer vermiştik. Şimdi ise büyük ilgi gören Medcezir Mira kıyafetlerine yer veriyoruz.

Serenay Sarıkaya’nın giydiği kıyafet modellerini beğenenler ve yakından incelemek isteyenler için Mira kıyafetlerini galerimizde paylaştık. Medcezir dizisinin 1. ve 2. bölümlerinde Mira’nın giydiği kıyafetler sizlerle.

Etiketler: , , , , ,
Cumartesi, 21 Eylül 2013, 13:02 | Moda | 0 Yorum | 5424 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Lumberjack Kışlık Gömlek Modelleri

Lumberjack Kışlık Gömlek Modelleri

Lumberjack markasına ait erkek giyim yeni sezon koleksiyonunda yer alan erkek kareli kışlık gömlek modelleri 2015 sezonu ...

Medcezir 53. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir 53. Bölüm Kıyafetleri

Dün akşam yayınlanan yeni bölümü ile ekranlara kilitleyen ve yüreklerimizi ağzımıza getiren ...

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Erkek ve kız bebekleriniz için marifetli ellerinizle örgü bebek pantolonları örebilir, kış aylarında minik ...