Medcezir Dizisinde Giyilen Kıyafetler

Medcezir-Kiyafetleri.

Stra Tv’nin cuma akşamları yayınladığı Medcezir dizisinde Serenay Sarıkaya, Mine Tugay, Şebnem Dönmez, Hazar Ergüçlü gibi kadın oyuncular giydikleri kıyafet modelleri ile güzelliklerini gözler önüne seriyorlar. Son dönemlerde dizi kıyafetleri arasında popüler olan Medcezir dizisi kıyafetleri ile ilgili sizlere daha öncede bir kaç konu hazırlamıştık ve dizinin yeni bölümleri yayınlanmaya devam ettikçe, bizde Medcezir kıyafetlerini yayınlamaktan geri kalmayacağız.

Medcezir dizisi takipçileri ve oyuncuların fanları için Medcezir dizisinde giyilen kıyafet modellerine her hafta elimizden geldiği kadar yer vermeye çalışacağız. Böylece sizde sevdiğiniz dizi Medcezir kıyafet modellerine hem yakından göz atabilecek hem de beğendiğiniz oyuncuların kıyafetlerini inceleyebileceksiniz.

Medcezir dizisi kıyafetleri arasında en çok da Mira’nın kıyafetleri ilgi görüyor. Mira’dan sonra genç kızların en çok beğendiği Eylül’ün kıyafetleri oluyor. Orta yaş bayanlar ise Ender’in kıyafet modellerine hayran kalırken, Sude’nin kıyafet modelleri de yakından takip ediliyor. Makalemizde sizler için Orkun’un annesinin kıyafet modellerine ve Orkun’un gizli sevgilisi Hale’nin kıyafetlerine ve diğer kadın oyuncuların kıyafet modellerine d eyer vermeye çalışık.

Etiketler: , , , , , , , ,
Perşembe, 14 Kasım 2013, 12:00 | Moda | 0 Yorum | 2335 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Erkek ve kız bebekleriniz için marifetli ellerinizle örgü bebek pantolonları örebilir, kış aylarında minik ...

Büyük Beden Kışlık Elbiseler 2015

Büyük Beden Kışlık Elbiseler 2015

Kilolu bayanlar için hazır edilmiş birbirinden özel şıklığa ve renklere sahip olan kışlık elbise modellerine ...

Kara Para Aşk 29. Bölümde Giyilen Kıyafetler

Kara Para Aşk 29. Bölümde Giyilen Kıyafetler

Kara Para Aşk dizisi her hafta olduğu gibi bu hafta da şık kıyafet modelleri ile hepimizi ekran başına kilitlemeyi ...