Kot Tayt Modelleri

Son dönemlerde bayanların ilgi odağı olan kot tayt modelleri bahar ve yaz aylarında daha çok kullanılmaya devam edecek ve birbirinden şık kot bayan tayt modelleri bayanların estetik görünümünü gözler önüne serecek. Tasarımcılarında son dönemlerde sıkça koleksiyonlarında ...

2014-Kot-Tayt-Modelleri

Son dönemlerde bayanların ilgi odağı olan kot tayt modelleri bahar ve yaz aylarında daha çok kullanılmaya devam edecek ve birbirinden şık kot bayan tayt modelleri bayanların estetik görünümünü gözler önüne serecek. Tasarımcılarında son dönemlerde sıkça koleksiyonlarında yer vermiş olduğu kıyafetler arasında yer alan kot tayt modelleri şimdiden jeanlarin tahtını sallamayı başardı.

Kış mevsiminde botlarla, çizmelerle, salaş kazak modelleri ile kombin edilen kot tayt modelleri, bahar ve yaz aylarında ise şifon bluzlarla, babetlerle, sandalet ayakkabılarla ve yine salaş ince bluzlarla kombin edilecek. Bayan kot tayt modelleri özel gecelerinde vazgeçilmez parçaları arasında kendine yer bulacağa benziyor. Özellikle de dolgu topuk ayakkabı modelleri e platform topuk ayakkabı modelleri ile şık bir görünüm kazanılmasını sağlayacak.

Bu yılın en trend kıyafetleri başında gelen kot tayt modelleri aynı zamanda farklı renkleri ile de her tarz giyime uyum sağlayacak. Renkli kot tayt modellerinin yanı sıra desenli kot tayt modelleri çok revaçta. Genelde düz modellerde görmeye alışık olduğumuz kot tayt modelleri, artık hem desenli hem de renkli tasarımlarıyla modanın tam kalbinde yer alıyor.

Kot Bayan Tayt Modelleri

Etiketler: , ,
Cumartesi, 29 Mart 2014, 1:00 | Moda | 0 Yorum | 544 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Erkek ve kız bebekleriniz için marifetli ellerinizle örgü bebek pantolonları örebilir, kış aylarında minik ...

Büyük Beden Kışlık Elbiseler 2015

Büyük Beden Kışlık Elbiseler 2015

Kilolu bayanlar için hazır edilmiş birbirinden özel şıklığa ve renklere sahip olan kışlık elbise modellerine ...

Kara Para Aşk 29. Bölümde Giyilen Kıyafetler

Kara Para Aşk 29. Bölümde Giyilen Kıyafetler

Kara Para Aşk dizisi her hafta olduğu gibi bu hafta da şık kıyafet modelleri ile hepimizi ekran başına kilitlemeyi ...