Kırmızı Pantolon Üstüne Ne Giyilir?

Kırmızı tutkusu son dönemlerde pantolon modellerine yansıdı ve bayanların bir çoğu şu ünlü “kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun” sözünü yineleyerek kendilerine yaz sezonu için kırmızı pantolon modelleri almaya başladı. Kırmızı pantolon modelleri yaz aylarının ...

kirmizi-pantolon-uzerine-ne-renk-giymeli

Kırmızı pantolon üzerine ne renk giymeli?

Kırmızı tutkusu son dönemlerde pantolon modellerine yansıdı ve bayanların bir çoğu şu ünlü “kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun” sözünü yineleyerek kendilerine yaz sezonu için kırmızı pantolon modelleri almaya başladı. Kırmızı pantolon modelleri yaz aylarının en trend kıyafetlerinden birisi olurken, kırmızı pantolon üzerine giyilecek olan kıyafetlerin hem rengine hem de modeline çok dikkat etmek gerekir. Kırmızı pantolon şıklığını koruyacak ve kırmızı pantolon üzerine en güzel yakışacak hangi renk ve hangi model kıyafet seçilmeli, sizler için yazımızda açıkladık. Daha trend ve güzel bir görünüm elde etmek için kırmızı pantolon üstüne ne giyilmeli buyurun öğrenelim.

Renkli pantolon modasında bayanların birçoğu kırmızı pantolon modelleri tercih ederek hem günlük hem de özel gün ve gecelerinde kırmızı renkli pantolon modellerine yer vermektedir. Modacılar ise kırmızı pantolon üzerine genellikle siyah renk tercih edildiğini söylemekteler. Elbette kırmızı pantolon üzerine siyah renk çok yakışmaktadır, ancak daha renkli şık bir görünüm elde etmek isteyenlerin ise mavi rengi de tercih edebileceklerini söylüyorlar. Mavi gömlek ya da mavi bluzlar kırmızı pantolonun üzerine çok yakışmaktadır.

Her renk pantolon modelinin üzerine yakışan beyazda kırmızı pantolon üzerine giyilebilir. Beyaz t-shirt modelleri kırmızı pantolon iddiasını ortaya koyuyor. Dilerseniz kırmızı pantolon modelinin üzerine beyazı da tercih edebilirsiniz. Beyaz ile mavinin harmanlandığı bir bluzda kırmızı pantolon üzerine çok yakışıyor, bizden söylemesi.

Uçuk bir görünüm elde etmek isterseniz eğer kırmızı pantolonlarınızı pembe, yeşil ya da mor renklerle de kombin edebilirsiniz. Gri ve sütlü kahve tonları ile kırmızı pantolon modelleri kombin edilebilir. Kımızı pantolon kombinlerinin yer aldığı galerimize göz atarak, kırmızı pantolon üzerine ne giyilebilir daha yakından göz atın.

Etiketler: , , , , ,
Pazar, 9 Haziran 2013, 22:45 | Moda | 0 Yorum | 2393 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Lumberjack Kışlık Gömlek Modelleri

Lumberjack Kışlık Gömlek Modelleri

Lumberjack markasına ait erkek giyim yeni sezon koleksiyonunda yer alan erkek kareli kışlık gömlek modelleri 2015 sezonu ...

Medcezir 53. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir 53. Bölüm Kıyafetleri

Dün akşam yayınlanan yeni bölümü ile ekranlara kilitleyen ve yüreklerimizi ağzımıza getiren ...

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Erkek ve kız bebekleriniz için marifetli ellerinizle örgü bebek pantolonları örebilir, kış aylarında minik ...