Hürrem Sultan Kıyafetleri

Dizi rekortmeni Muhteşem Yüzyıl’ın güzel ve zeki sultanı Hürrem Sultan’ın yeni sezon bölümlerinde giymiş olduğu eşsiz güzellikteki harem kıyafetlerini Muhteşem Yüzyıl dizisinin tutkunları ve Hürremcileri için paylaşıyoruz. Hürrem Sultan’ın kıyafetleri ...

Hürrem Sultan elbiseleri

Dizi rekortmeni Muhteşem Yüzyıl’ın güzel ve zeki sultanı Hürrem Sultan’ın yeni sezon bölümlerinde giymiş olduğu eşsiz güzellikteki harem kıyafetlerini Muhteşem Yüzyıl dizisinin tutkunları ve Hürremcileri için paylaşıyoruz.

Hürrem Sultan’ın kıyafetleri arasında benim en çok beğendiğim 17 Ekim akşamı yayınlanan bölümünde, Sultan Süleyman’ın odasına giderken giymiş olduğu kırmızı elbisesi oldu.

Önü dekolteli ve üzeri kırmızı taşlarla kaplı olan elbise Hürrem Sultan’a gerçekten de çok yakışmıştı. Saçı, makyajı, küpesi ve tacı ile Hürrem gözlerimizi kamaştırdı.

Hürrem Sultan’ın diğer kıyafetleri ve Muhteşem Yüzyıl’ın izlediğimiz son bölümünde giymiş olduğu kırmızı elbise galerimizde göz atmanızı bekliyorlar.

Hürrem Sultan Muhteşem Yüzyıl Elbiseleri

Etiketler: , ,
Perşembe, 18 Ekim 2012, 0:31 | Moda | 0 Yorum | 2116 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Lumberjack Kışlık Gömlek Modelleri

Lumberjack Kışlık Gömlek Modelleri

Lumberjack markasına ait erkek giyim yeni sezon koleksiyonunda yer alan erkek kareli kışlık gömlek modelleri 2015 sezonu ...

Medcezir 53. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir 53. Bölüm Kıyafetleri

Dün akşam yayınlanan yeni bölümü ile ekranlara kilitleyen ve yüreklerimizi ağzımıza getiren ...

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Erkek ve kız bebekleriniz için marifetli ellerinizle örgü bebek pantolonları örebilir, kış aylarında minik ...