Hadise Kıyafetleri

Stir me up isimli şarkısı ile 2006 yılından bu yana adından söz ettiren ve sayısız şarkıları ile geniş bir kitleye hitap eden güzel sanatçı Hadise, hem konserlerinde, hem katıldığı davetlerde, hem günlük hayatta hem de tv programlarında giydiği kıyafetler ile göz ...

hadisenin-giydigi-kiyafetleri

Hadise’nin giydiği kıyafetler

Stir me up isimli şarkısı ile 2006 yılından bu yana adından söz ettiren ve sayısız şarkıları ile geniş bir kitleye hitap eden güzel sanatçı Hadise, hem konserlerinde, hem katıldığı davetlerde, hem günlük hayatta hem de tv programlarında giydiği kıyafetler ile göz dolduruyor. Hadise kıyafet modelleri ile her seferinde olay yaratıyor ve giydiği kıyafetler ile uzun süre dillerden düşmüyor.

Birbirinden şık kıyafet modellerini başarılı bir şekilde taşıyan ünlü sanatçı Hadise’nin bu güne kadar çeşitli yerlerde giymiş olduğu elbise modelleri ve diğer kıyafetlerinin arasında en beğendiklerimizi sizler için bir araya getirdik. Hadise’nin kıyafetleri arasında hem konser kıyafetlerini görecek, hemde katıldığı davetlerde giydiği şık kıyafetlere göz atacaksınız. Aynı zamanda Hadise’nin günlük kıyafet modellerini de galerimizde görmeniz mümkün.

Hadise özellikle mini elbiselere ve mini eteklere bayılıyor. Hemen hemen her kıyafeti mini formda olan Hadise’nin çok nadir görülmüştür uzun bir elbise ya da pantolon giydiği. Son zamanlarda verdiği kiloları ile de dikkat çeken Hadise, ne giyerse yakışıyor doğrusu. Hadise’nin kıyafet modellerine göz attığınız zaman eminim ki sizde bana hak vereceksiniz.

Etiketler: , , , , , , , , ,
Cuma, 26 Nisan 2013, 1:30 | Moda | 0 Yorum | 1556 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Elbise Üzerine Kot Ceket Kombinleri

Elbise Üzerine Kot Ceket Kombinleri

Elbise üzerine kot ceket giymek son dönemlerin popüler giyim tarzları başında geliyor. Sizlere elbise üzerine giyilen ...

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim final gecesi kıyafetleri de nefes kesti. Bu Tarz Benim 20 Aralık gecesi gerçekleşen final akşamında ...

Gönül İşleri 11. Bölüm Kıyafetleri

Gönül İşleri 11. Bölüm Kıyafetleri

Sevilerek her pazar akşamı izlenen Gönül İşleri dizi kıyafetleri 11. bölümde de yine adından söz ettiren ...