Erkek Mont Modelleri 2014

Kış mevsimine girdiğimiz şu günlerde 2014 yılının en yeni dış giyim ürünleri ile gardırobumuzu doldurmanın da zamanı geldi ve elbise dolaplarımızda en çok da ceket ve mont modellerine yer vermeliyiz. Kışın o soğuk ve karlı günlerinde bizi mont modelleri, ceket modelleri, ...

2014-Erkek-Mont-Modelleri

Kış mevsimine girdiğimiz şu günlerde 2014 yılının en yeni dış giyim ürünleri ile gardırobumuzu doldurmanın da zamanı geldi ve elbise dolaplarımızda en çok da ceket ve mont modellerine yer vermeliyiz. Kışın o soğuk ve karlı günlerinde bizi mont modelleri, ceket modelleri, kaban modelleri koruyacaktır.

2014 erkek mont modelleri de beylerin kış soğuklarından korunmalarına yardımcı olacak ve aynı zamanda dışarıya çıktıkları zaman şık görünmelerine de vesile olacak. Çünkü erkek mont modelleri 2014 tasarımlarıyla çok şık olduğu kadar, kullanım rahatlığı da sunuyor.

2014 mont modelleri erkek için olan tasarımlarıyla pek çok mağazanın erkek iyim reyonlarında yer almakta ve üstelik pek çok renk alternatifi de sunmaktadır. Genellikle siyah erkek mont modelleri kışın en çok tercih edilenleri arasında yer alsa da, beyler farklı ve iddialı renkleri kullanmayı da seviyor. Kırmızı, gri, turuncu,krem ve lacivert erkek mont modelleri de siyah dışında diğer renkleri kullanmayı seven beyler için hazır edildi. İşte yeni sezon erkek mont modelleri.

Etiketler: , , , , , , ,
Salı, 12 Kasım 2013, 11:30 | Moda | 0 Yorum | 1704 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Elbise Üzerine Kot Ceket Kombinleri

Elbise Üzerine Kot Ceket Kombinleri

Elbise üzerine kot ceket giymek son dönemlerin popüler giyim tarzları başında geliyor. Sizlere elbise üzerine giyilen ...

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim final gecesi kıyafetleri de nefes kesti. Bu Tarz Benim 20 Aralık gecesi gerçekleşen final akşamında ...

Gönül İşleri 11. Bölüm Kıyafetleri

Gönül İşleri 11. Bölüm Kıyafetleri

Sevilerek her pazar akşamı izlenen Gönül İşleri dizi kıyafetleri 11. bölümde de yine adından söz ettiren ...