Cengiz Abazoğlu Kombin Önerileri

Kanal D ekranlarının fenomen gündüz kuşağı yarışmalarından birisi olan Bana Herşey Yakışır, bilindiği gibi her gün ekranlarda oluyor ve tam 5 tane kendine, güzelliğine ve moda bilgisine güvenen bayanlar en güzel olmak, en doğru kombini yapmak ve modacı Cengiz ...

cengiz-abazoglu-kombinler

Cengiz Abazoğlu kombinleri

Kanal D ekranlarının fenomen gündüz kuşağı yarışmalarından birisi olan Bana Herşey Yakışır, bilindiği gibi her gün ekranlarda oluyor ve tam 5 tane kendine, güzelliğine ve moda bilgisine güvenen bayanlar en güzel olmak, en doğru kombini yapmak ve modacı Cengiz Abazoğlu’ndan yüksek puanlar alarak haftanın birincisi olmak için kıyasıya rekabet ediyorlar. Modacı Cengiz Abazoğlu’nun belirlediği konsepte uykun olarak 3 saat içinde alışveriş yapan, saçını ve makyajını yaptıran hanımlar günün sonunda arkadaşlarının değerlendirmelerini dinleyerek puan alıyorlar. Haftanın sonunda ise modacı Cengiz Abazoğlu değerlendirmesini yapıyor.

Yarışmasının genel olarak formatı bu şekilde ilerliyor ve moda hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bayanlarda hem TV ekranından hem de internetten fikir sahibi olmaya çalışıyorlar. Moda hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ve günlük hayatından da öğrendiklerini hayata geçirmeyi planlayan bayanlar için ise her gün Cengiz Abazoğlu kombin önerileri sunuyor. Bana Herşey Yakışır programının sonunda Cengiz Abazoğlu birbirinden şık kıyafetler en güzel şekilde kombinleyerek izleyicilerle fikirlerini paylaşıyor.

Sünnet düğününden mezuniyet balosuna, kafede akşam yemeğinden sahil buluşmasına, açık hava konserinden düğün törenine kadar pek çok farklı konsepte kombin önerileri sunan Cengiz Abazoğlu’nun kombinlediği kıyafet modellerini sizlerle galerimizde buluşturuyoruz. İşte ünlü modacı Cengiz Abazoğlu’nun pek çok farklı alanda kombin önerileri.

Etiketler: , , , ,
Pazar, 2 Haziran 2013, 19:00 | Moda | 0 Yorum | 3229 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Elbise Üzerine Kot Ceket Kombinleri

Elbise Üzerine Kot Ceket Kombinleri

Elbise üzerine kot ceket giymek son dönemlerin popüler giyim tarzları başında geliyor. Sizlere elbise üzerine giyilen ...

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim final gecesi kıyafetleri de nefes kesti. Bu Tarz Benim 20 Aralık gecesi gerçekleşen final akşamında ...

Gönül İşleri 11. Bölüm Kıyafetleri

Gönül İşleri 11. Bölüm Kıyafetleri

Sevilerek her pazar akşamı izlenen Gönül İşleri dizi kıyafetleri 11. bölümde de yine adından söz ettiren ...