Cengiz Abazoğlu Kombin Önerileri

cengiz-abazoglu-kombinler

Cengiz Abazoğlu kombinleri

Kanal D ekranlarının fenomen gündüz kuşağı yarışmalarından birisi olan Bana Herşey Yakışır, bilindiği gibi her gün ekranlarda oluyor ve tam 5 tane kendine, güzelliğine ve moda bilgisine güvenen bayanlar en güzel olmak, en doğru kombini yapmak ve modacı Cengiz Abazoğlu’ndan yüksek puanlar alarak haftanın birincisi olmak için kıyasıya rekabet ediyorlar. Modacı Cengiz Abazoğlu’nun belirlediği konsepte uykun olarak 3 saat içinde alışveriş yapan, saçını ve makyajını yaptıran hanımlar günün sonunda arkadaşlarının değerlendirmelerini dinleyerek puan alıyorlar. Haftanın sonunda ise modacı Cengiz Abazoğlu değerlendirmesini yapıyor.

Yarışmasının genel olarak formatı bu şekilde ilerliyor ve moda hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bayanlarda hem TV ekranından hem de internetten fikir sahibi olmaya çalışıyorlar. Moda hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ve günlük hayatından da öğrendiklerini hayata geçirmeyi planlayan bayanlar için ise her gün Cengiz Abazoğlu kombin önerileri sunuyor. Bana Herşey Yakışır programının sonunda Cengiz Abazoğlu birbirinden şık kıyafetler en güzel şekilde kombinleyerek izleyicilerle fikirlerini paylaşıyor.

Sünnet düğününden mezuniyet balosuna, kafede akşam yemeğinden sahil buluşmasına, açık hava konserinden düğün törenine kadar pek çok farklı konsepte kombin önerileri sunan Cengiz Abazoğlu’nun kombinlediği kıyafet modellerini sizlerle galerimizde buluşturuyoruz. İşte ünlü modacı Cengiz Abazoğlu’nun pek çok farklı alanda kombin önerileri.

Etiketler: , , , ,
Pazar, 2 Haziran 2013, 19:00 | Moda | 0 Yorum | 1859 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Popüler Konular

Medcezir 29. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir 29. Bölüm Kıyafetleri

Son dönemlerin en popüler gençlik dizilerinden birisi olan Medcezir, 29 ...

2014 Yaz Plaj Modası

2014 Yaz Plaj Modası

Yaz sezonuna çok az bir zaman kaldı, havaların güzel gitmesi ve ...

2014 İlkbahar-Yaz Sokak Modası Trendleri

2014 İlkbahar-Yaz Sokak Modası Trendleri

Her sezon olduğu gibi, 2014 ilkbahar-yaz sezonuna ait sokak modası ...

Medcezir 31. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir 31. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir dizi kıyafetleri paylaşımlarımızda sıra geldi bu hafta ...

Tarihte Huri Cihan Sultan Kimdir?

Tarihte Huri Cihan Sultan Kimdir?

Son dönemlerin ses getiren dizilerinden olan Muhteşem Yüzyıl hem ...