Çalıkuşu Feride Kıyafetleri

Calikusu-Feridenin-Kiyafetleri

Kanal D’nin Salı akşamları yayınlanacak olan dizisi Çalıkuşu, Fahriye Evcen ve Burak Özçivit gibi son dönemlerin en beğenilen ve sevilen oyuncularının başrolde oynadığı, Reşat Nuri GÜNTEKİN’in aynı adlı romanından esinlenerek çekilmiştir. Dizide Fahriye Evcen güzelliği ile göz kamaştırırken, Burak Özçivit ise bir kez daha genç kızların kalbini fethetmeyi başardı. Bir dönem dizisi olan Çalıkuşu’nda Fahriye Evcen’in hayat verdiği Feride’nin giydiği kıyafetler sosyal medyada çok ilgi gördü. Osmanlı’nın son dönemlerini yansıtan Çalıkuşu dizisinde Feride’nin kıyafetlerine yakından göz atmak isterseniz, bu makalemiz sizin için.

Çalıkuşu Feride giydiği birbirinden farklı ve kendisine de çok yakışan kıyafetler ile güzelliğini bütünleştirdi. Feride’nin kıyafet modelleri arasında özellikle pembe olan kıyafet tüm bayanlar tarafından çok beğenildi. Feride’nin göle giderken giymiş olduğu pembe kıyafeti kendisine de çok yakışmıştı. Ayrıca Çalıkuşu Feride kıyafetleri arasında bir diğer beğenilen elbise ise annesinin kıyafetiydi. Feride’nin teyzesi Besime, Feride’nin annesinin en sevdiği elbiseyi davette giymesi için ona verdi. Feride annesinin elbisesini giymişti ancak, teyzesinin kızı Necmiye ağabeyinin arkadaşı doktor Selim’e güzel görünmek için Feride’nin kıyafetini alıp kendisi giydi. Kendi mor kıyafetini ise Feride’ye verdi.

Çalıkuşu dizisinin birinci bölümünde Feride’nin giymiş olduğu birbirinden şık kıyafet modelleri galerimizde göz atmanızı bekliyor hanımlar. Çalıkuşu Feride elbiselerini merak edenler, daha ne duruyorsunuz? Fahriye Evcen’in hayat verdiği Çalıkuşu Feride kıyafetlerine hep birlikte göz atalım.

Etiketler: , , , , ,
Perşembe, 26 Eylül 2013, 9:00 | Moda | 0 Yorum | 7712 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Popüler Konular

Medcezir 29. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir 29. Bölüm Kıyafetleri

Son dönemlerin en popüler gençlik dizilerinden birisi olan Medcezir, 29 ...

2014 Yaz Plaj Modası

2014 Yaz Plaj Modası

Yaz sezonuna çok az bir zaman kaldı, havaların güzel gitmesi ve ...

2014 İlkbahar-Yaz Sokak Modası Trendleri

2014 İlkbahar-Yaz Sokak Modası Trendleri

Her sezon olduğu gibi, 2014 ilkbahar-yaz sezonuna ait sokak modası ...

Tarihte Huri Cihan Sultan Kimdir?

Tarihte Huri Cihan Sultan Kimdir?

Son dönemlerin ses getiren dizilerinden olan Muhteşem Yüzyıl hem ...

Medcezir 31. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir 31. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir dizi kıyafetleri paylaşımlarımızda sıra geldi bu hafta ...

Yorumlar