Bana Herşey Yakışır Cengiz Abazoğlu Kombinleri

Bana-Hersey-Yakisir-Cengiz-Abazoglu-Kombinleri

Her gün Kanal D ekranlarında yayınlanan moda yarışması programı Bana Herşey Yakışır haftanın konseptine uygun olarak 5 yarışmacının en güzel kombini yapmasının yanı sıra, aynı zamanda ünlü modacı Cengiz Abazoğlu’nun da moda ve kombin önerilerini izlemekteyiz. Bana Herşey Yakışır Cengiz Abazoğlu kombinlerini merak edenler için galerimizde ünlü modacının yarışma programında yaptığı kombinlere ve tavsiyelerine yer verdik.

Bana Herşey Yakışır cengiz Abazoğlu kombin önerileri bayanların hem günlük hayatlarında hem de katılacakları özel davet, düğün, arkadaş buluşması veya 5 çayında şık bir görünüm kazanmaları için fikir sağlıyor. Bana Herşey Yakışır Cengiz Abazoğlu kombin tavsiyeleri arasında jean kombini, leopar desen kombini, otel daveti kombini, vücut yapısına uygun kombin, veda partisi kombini veda pek çok kombinler yer alıyor.

Hem günlük hayatımıza hem de özel günlerimize farklı bir dokunuş kazandırmak isteyen Cengiz Abazoğlu her gün Bana Herşey Yakışır yarışma programında kendi giydiği mankeni ile bayanlara moda konusunda fikirler sunuyor. Bana Herşey Yakışır Cengiz Abazoğlu kıyafet önerilerini yakından takip ederek nerede, nasıl giyineceği konusunda bilgilenebilir ve her daim şıklığa imza atabilirsiniz. Hep birlikte Cengiz Abazoğlu Bana Herşey Yakışır kombin önerilerine göz atamaya ne dersiniz?

Etiketler: , , , , , ,
Çarşamba, 9 Ekim 2013, 12:00 | Moda | 0 Yorum | 1581 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Erkek ve kız bebekleriniz için marifetli ellerinizle örgü bebek pantolonları örebilir, kış aylarında minik ...

Büyük Beden Kışlık Elbiseler 2015

Büyük Beden Kışlık Elbiseler 2015

Kilolu bayanlar için hazır edilmiş birbirinden özel şıklığa ve renklere sahip olan kışlık elbise modellerine ...

Kara Para Aşk 29. Bölümde Giyilen Kıyafetler

Kara Para Aşk 29. Bölümde Giyilen Kıyafetler

Kara Para Aşk dizisi her hafta olduğu gibi bu hafta da şık kıyafet modelleri ile hepimizi ekran başına kilitlemeyi ...