Aşk Azra Kıyafetleri

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden itibaren dizi kıyafetleri arasında en çok arananlar listesinde Azra’nın kıyafet modelleri de yer almaktadır. Aşk dizisinin fakir ve gözü kara kızı Azra giydiği kıyafet modelleri ile ...

Azra-Kiyafetleri-Ask

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden itibaren dizi kıyafetleri arasında en çok arananlar listesinde Azra’nın kıyafet modelleri de yer almaktadır. Aşk dizisinin fakir ve gözü kara kızı Azra giydiği kıyafet modelleri ile başta sevgilisi Kerem olmak üzere Can’ın da gönlünü kazanmakta ve kendine hayran bırakmaktadır. Hazal Kaya’nın dizide giydiği kıyafetler sosyal medyanın da Çarşamba akşamları konuşulan konularındandır.

İçinde bulundukları durumdan kurtulmanın tek yolunu Şebnem’de araya Kerem ve Azra, Şebnem’in ailesinin içine yavaşta yavaştan girmeye başladıkları için, artık her ikisi de giydiği kıyafetlere özen göstermek zorundadır. Şebnem’in lüks hayatına uyum sağlamakta Azra zorlanmasa da, Kerem için aynı şey geçerli değildir. Azra kıyafet modelleri ile Şebnem’in yanında kendini hiç fakir bir kız gibi hissetmiyor doğrusu. Şebnem kadar güzel kıyafetler tercih eden Azra’nın giydiği kıyafetleri sizlerle galerimizde paylaşmak istedim.

Aşk dizisi Azra kıyafetleri arasında dizinin ilk bölümünden bu yana pek çok elbise, tişört, şort gibi kıyafetler yer alıyor. Aşk dizisinin kıyafetlerine ve Azra kıyafet modellerine yakından göz atmak için buyurun galerimize. Hazal Kaya kıyafetleri ve Aşk dizisi Azra kıyafetleri sizlerle.

Etiketler: , , , , , , , ,
Salı, 5 Kasım 2013, 18:00 | Moda | 0 Yorum | 1089 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Medcezir 53. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir 53. Bölüm Kıyafetleri

Dün akşam yayınlanan yeni bölümü ile ekranlara kilitleyen ve yüreklerimizi ağzımıza getiren ...

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Erkek ve kız bebekleriniz için marifetli ellerinizle örgü bebek pantolonları örebilir, kış aylarında minik ...

Büyük Beden Kışlık Elbiseler 2015

Büyük Beden Kışlık Elbiseler 2015

Kilolu bayanlar için hazır edilmiş birbirinden özel şıklığa ve renklere sahip olan kışlık elbise modellerine ...