2014 Hamilelik Kış Kıyafetleri

Hamile bayanlar için 2014 kış hamilelik kıyafetleri hazır eden tasarımcılar, kışlık hamilelik modellerinde bayanların zevklerine hitap eden renkleri kullanmayı da ihmal etmemişler. Kışlık hamilelik modelleri 2014 tasarımların göz attığımız zaman pek çok hamilelik elbise, ...

Kislik-Hamile-Kiyafetler-2014

Hamile bayanlar için 2014 kış hamilelik kıyafetleri hazır eden tasarımcılar, kışlık hamilelik modellerinde bayanların zevklerine hitap eden renkleri kullanmayı da ihmal etmemişler. Kışlık hamilelik modelleri 2014 tasarımların göz attığımız zaman pek çok hamilelik elbise, hamilelik ceket modelleri, hamilelik kabanlarda göze çarpıyor.

2014 kışlık hamile kıyafetleri arasında kışı rahat geçirmek isteyenler bayanlar için kalın ama rahat edilebilecek kumaşlar tercih edilmiş. 2014 hamilelik elbise modelleri hem uzun hem de kapri kol özelliğinde ve genellikle de hamilelik elbiseler mini tarzda.

Hamilelik kıyafet modelleri 2014 tasarımları arasında özel gün içinde bluz ve elbise modelleri bulunuyor. Çok şık hamilelik gece kıyafetleri arasında renklerde şahane. Hamilelik gömlek modelleri de gebe bayanların kış aylarında zevkle kullanacağı tasarımlar arasında.

Gelin sözü fazla uzatmayalım ve kış modasında hamilelik kıyafetler nasılmış daha yakından göz atalım. 2014 kış modası hamilelik modelleri yepyeni tasarımlar ile karşınızda.

Etiketler: , , , , , , , ,
Cuma, 22 Kasım 2013, 18:00 | Moda | 0 Yorum | 1154 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Yazlık Pardesü Modelleri 2015

Yazlık Pardesü Modelleri 2015

Yazlık pardesü modelleri yaz sıcaklarında tesettürlü hanımların beklentilerini karşılayacak şekilde ...

Elbise Üzerine Kot Ceket Kombinleri

Elbise Üzerine Kot Ceket Kombinleri

Elbise üzerine kot ceket giymek son dönemlerin popüler giyim tarzları başında geliyor. Sizlere elbise üzerine giyilen ...

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim final gecesi kıyafetleri de nefes kesti. Bu Tarz Benim 20 Aralık gecesi gerçekleşen final akşamında ...