2014 Daymod Çocuk Külotlu Çorap Modelleri

Daymod markasının 2014 çorap modelleri arasında kız çocuklarımız içinde çok şık tasarımlar yer almakta ve hem renk alternatifleri hem de envaiçeşit şık desenleri ile külotlu çocuk çorabı modelleri bu yıl çok kullanılacak. Kız çocukları için hazırlanmış olan ...

2014-Daymod-Desenli-Cocuk-Corap-Modelleri

Daymod markasının 2014 çorap modelleri arasında kız çocuklarımız içinde çok şık tasarımlar yer almakta ve hem renk alternatifleri hem de envaiçeşit şık desenleri ile külotlu çocuk çorabı modelleri bu yıl çok kullanılacak. Kız çocukları için hazırlanmış olan birbirinden şirin desenli külotlu çorap modelleri hem okulda hem de günlük hayatta büyük bir rahatlık sunacak ve kış aylarında kızlarımızın üşümesini engelleyip içlerini ısıtacaktır.

Külotlu desenli çocuk çorabı modelleri Daymod markası farkı ile her yıl olduğu gibi 2014 yılında da en çok kullanılan kışlık çocuk çorabı modelleri arasında yer alacağından çok eminim. Daymod külotlu çorap modelleri kızlarınızın da beğeneceği tasarımlarda Daymod satış noktalarında çocukların gardırobunda yer almak için sabırsızlıkla siz ebeveynleri beklemektedir.

Desenli çocuk külotlu çorap modelleri 2014 yeni sezonun en çok beğenilen tasarımlarından olduğu için, kızlarınız bu çorap modellerini giyerek gezmeye ya da okula gittiği zaman herkes tarafından şirin görünecek ve sevilecektir. Daymod çocuk çorap koleksiyonu 2014 modellerine göz atmak için buyurun galerimize.

Etiketler: , , , , , ,
Çarşamba, 23 Ekim 2013, 17:00 | Moda | 0 Yorum | 1356 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Medcezir 53. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir 53. Bölüm Kıyafetleri

Dün akşam yayınlanan yeni bölümü ile ekranlara kilitleyen ve yüreklerimizi ağzımıza getiren ...

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Erkek ve kız bebekleriniz için marifetli ellerinizle örgü bebek pantolonları örebilir, kış aylarında minik ...

Büyük Beden Kışlık Elbiseler 2015

Büyük Beden Kışlık Elbiseler 2015

Kilolu bayanlar için hazır edilmiş birbirinden özel şıklığa ve renklere sahip olan kışlık elbise modellerine ...