2014 Bahar Kıyafetleri

2014 bahar moda trendleri, baharlık kıyafet modelleri arasında kısa mini etekler, rahat elbiseler, bol paça pantolon modelleri dikkatleri çekiyor. Baharlık bayan kıyafet modellerini yüksek topuklu ayakkabılarla kombin edebilirsiniz. Böylece hem rahat, hem şık olabilirsiniz. ...

2014-Bahar-Kiyafet-Modelleri

2014 bahar moda trendleri, baharlık kıyafet modelleri arasında kısa mini etekler, rahat elbiseler, bol paça pantolon modelleri dikkatleri çekiyor. Baharlık bayan kıyafet modellerini yüksek topuklu ayakkabılarla kombin edebilirsiniz. Böylece hem rahat, hem şık olabilirsiniz. Rahatlık ve şıklığın yanında tarzda yaratmış olacaksınız.

Bu yıl kışın bıraktığı etnik tarzı salaş kombinlerlede çok fazla rastlanmakta ve özgür bir modayı yakalamış olacaksınız. Kıyafetlerdeki renk tarzlarının kışın bıraktığı koyu renklerin yerini, pastel pembesi ve kırık beyaza yakın renklerin kombinleri dikkat çekiyor.

Çoğunlukla turuncunun ana renk olarak barındırdığı içinde yeşil, mavi, beyaz ve siyah renklerin kullanıldığı gözlemleniyor. Bu renklerin yanında dore, metalik mavi, metalik kırmızı gümüş tonları dikkat çekiyor. Açıkça bu baharda hem şık, hem özgün, hem de dikkat çekileceğe benziyor.

2014 Baharlık Kıyafetler

Etiketler: , ,
Salı, 25 Mart 2014, 23:52 | Moda | 0 Yorum | 520 Okunma
Yazar Nursel

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Elbise Üzerine Kot Ceket Kombinleri

Elbise Üzerine Kot Ceket Kombinleri

Elbise üzerine kot ceket giymek son dönemlerin popüler giyim tarzları başında geliyor. Sizlere elbise üzerine giyilen ...

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim final gecesi kıyafetleri de nefes kesti. Bu Tarz Benim 20 Aralık gecesi gerçekleşen final akşamında ...

Gönül İşleri 11. Bölüm Kıyafetleri

Gönül İşleri 11. Bölüm Kıyafetleri

Sevilerek her pazar akşamı izlenen Gönül İşleri dizi kıyafetleri 11. bölümde de yine adından söz ettiren ...