2013 Bayan Kazak Modelleri

Bayan kazan modelleri 2013

Kış mevsiminin vazgeçilmez giyim ürünlerinden olan kazak modelleri, bu yıl oldukça hoş modelleri ile biz bayanların dikkatini çekiyor ve zenginliği ile gözümüzü dolduruyor.

Uzun kollu kazak modellerinin yanı sıra bu yıl altından badi giyerek kullanılmak isteyen kısa kollu kazak modelleri de mağazaların vitrinlerinde yerlerini aldı hanımlar.

Zevkiniz ve ihtiyaç duyduğunu renk ve modele gire 2013 bayan kazak modelleri arasından dileğiniz kazak ya da kazakları alabilir, kış mevsimde rahatlıkla kullanarak güzelliğini gözler önüne serebilirsiniz.

İşte bu yılın kazak modası arasında yer alan modellerden bir tanesi hanımlar. Önü ve arkası sade bir şekilde hazırlanan, sadece kollarında süsleme bulunan, farklı ve şık bir görünüm kazandıran bu kazak modeli, sezonun en çok tercih edilenlerinden. Petrol yeşili rengindeki elbisenin kollarında bulunan leopar desen, kazağa çok havalı bir görünüm kazandırmıştır.

Asimetrik kesimi ile bu kahverengi kazak modeli de, oldukça çok beğeniliyor hanımlar. Altından giyeceğiniz boğazlı badi ile çok hoş bir şekilde kombinlenebilir ve pantolon üzerinde oldukça şık bir görünüm kazandırır. Kısa kollu bu kazak modelinin ön kısmına yapılmış model, oldukça hoş görünüyor.

Pantolonlarınızla ve eteklerinizle 2013 kış mevsiminde kullanmanız için sizi beleyen yeni sezon bayan kazak modelleri için buyurun galerimize hanımlar. Sezonun kazak modasından size fikir verecek olan en güzel kazak örnekleri burada.

Kazak Modelleri 2013

Etiketler: , , , , , ,
Çarşamba, 26 Aralık 2012, 8:00 | Moda | 0 Yorum | 365 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Popüler Konular

Medcezir 29. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir 29. Bölüm Kıyafetleri

Son dönemlerin en popüler gençlik dizilerinden birisi olan Medcezir, 29 ...

2014 Yaz Plaj Modası

2014 Yaz Plaj Modası

Yaz sezonuna çok az bir zaman kaldı, havaların güzel gitmesi ve ...

Medcezir 31. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir 31. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir dizi kıyafetleri paylaşımlarımızda sıra geldi bu hafta ...

2014 İlkbahar-Yaz Sokak Modası Trendleri

2014 İlkbahar-Yaz Sokak Modası Trendleri

Her sezon olduğu gibi, 2014 ilkbahar-yaz sezonuna ait sokak modası ...

Tarihte Huri Cihan Sultan Kimdir?

Tarihte Huri Cihan Sultan Kimdir?

Son dönemlerin ses getiren dizilerinden olan Muhteşem Yüzyıl hem ...