Medcezir Yaman Resimleri

Cagatay-Ulusoy-Yaman-Resimleri

Çağatay Ulusoy Adını Feriha Koydum dizisinden sonra ikinci dizisi olan Medcezir’de çok farklı bir kimlikle karşımıza çıktı. Fakir ve serseri görünümlü bir genci canlandıran Çağatay Ulusoy, canlandırdığı Yaman karakteriyle genç kızları bir kez daha kendine hayran bıraktı. Çağatay Ulusoy aynı zaman yeni saç modeli ile pek çok erkeğin de beğenisini kazandı ve yeni saçı ile erkek saç modasına bir trend kattı.

Oyunculuk performansını da geliştiren Çağatay Ulusoy, Medcezir dizisinde Yaman’ı çok iyi canlandırarak pek çok usta oyuncudan da övgü alıyor. Dizide serseri havalarını da kendisine çok iyi yakıştıran yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’un resimlerine göz atmak isterseniz sizler için Çağatay Ulusoy resimlerin galerimizde bir araya getirdik.

Ayrıca Çağatay Ulusoy’un yeni hali, Yaman’ın saç modeli ve Çağatay Ulusoy’un hem yeni hem de eski fotoğraflarına galerimizden ulaşabilirsiniz. Medcezir Yaman resimlerine göz atmak için sizleri galerimize davet ediyorum. Çağatay Ulusoy hayranları, buyurun yakışıklı oyuncunun birbirinden harika fotoğraflarına…

No Responses

  1. ayriye dedi ki:

    emir sana zenginlik yasisir fakirlik deyil seni seviyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir