Medcezir Sedef Kim?

Medcezir-Sedef-Kim

Medcezir dizisinin yayınlanan bu haftaki bölümünde Ender Serez’in kız kardeşi Sedef geldi ve Sedef’i oynayan kişinin kim olduğu da oldukça merak edildi. Medcezir dizisi Sedef kimdir, Sedef’i kim oynuyor, Sedef hakkında tüm merak edilenleri sizler için araştırdık ve yazımızda paylaşmaya karar kıldık. Medcezir dizisinin yeni karakteri Sedef hakkında pek çok şeyi yazımızın devamından öğrenebileceksiniz.

Sedef Kimdir?

Medcezir Sedef, dizide Ender’in kız kardeşi, Mert’in de teyzesidir. Sedef’i oynayan oyuncu ise Defne Kayalar’dır. Çekici ve rolünün de hakkını veren bir oyuncu olan Defne Kayalar, Medcezir dizisinde Sedef’i oynuyor. Dizilerde oynayan oyuncular kadar, oyuncunun giydiği dizi kıyafetleri, saç renkleri, takı ve diğer aksesuarları da çok merak ediliyor. Medcezir Sedef’in saç rengi özellikle çok merak edildi. Bu merakınızı gidermek için söyleyelim, Sedef’i saç rengi koyu kestanedir.

Defne Kayalar Kimdir?

Hayat dolu enerjik bir kızı olanSedef’i canlandıran Defne Kayalar 55 kiloda ve 1.70 cm boyundadır. 7 Mayıs 1975 doğumlu ve İzmir’li bir güzel olan defne Kayalar daha önce de pek çok dizide rol aldı. 20 dakika, Keskin Bıçak, Al Yazmalım ve Alacakaranlık dizilerinin kadrosunda da bulunan güzel oyuncu uzun bir süre Medcezir dizisinde rol alacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir