Medcezir Kıyafetleri

Medcezir-Kiyafet-Modelleri

Star TV’nin sevilen dizisi Medcezir’in başrol kadın oyuncusu Serenay Sarıkaya ve yardımcı kadın oyuncu Mine Tugay ve diğer kadın oyuncular Hazar Ergüçlü ve Şebnem Dönmez’in dizide giydiği birbirinden şahane kıyafet modellerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Medcezir dizisinin kıyafetleri hem kadın oyuncularımızı çok şık gösteriyor hem de ait olduğu markadan satın alarak sizlerinde bu oyuncular kadar şık olmanızı sağlayabilecek nitelikte. Medcezir kıyafetlerine yakından bakmak isteyen ziyaretçilerimiz için sayfamızda devamında Eylül, Sude, Ender ve Mira’nın kıyafetlerine yer verdik.

Özellikle Mira’nın giydiği kıyafetler genç kadın izleyicilerin yakın takibinde. Her hafta Mira ne giyecek diye merakla bekleyen izleyicelerin sayısı azımsanmayacak kadar çok. Orta yaş bayanlar ise Sude ve Ender kıyafetlerini yakından takip ediyorlar. Uçuk kaçık olmak isteyen genç kızlar ise Eylül kıyafetlerinin hayranı.

Mecdezir kıyafet modelleri sizler için galerimizde. Medcezir dizisinin birinci bölümünden dördüncü bölümüne kadar kadın oyuncuların giymiş oldukları kıyafetler, elbiseler, pantolonlar, bluzlar galerimizde göz atmanızı bekliyor. İşte Medcezir dizisinde giyilen kıyafetler ve işte Mira’nın  kıyafetleri…

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir