Medcezir Dizisi Kıyafetleri

Medcezir-Dizisi-Kiyafetleri

Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay ve Mine Tugay’ın başrolde yer aldığı Medcezir dizisi 13 Eylül Cuma akşamı ilk bölümüyle ekrana gelerek, hem oyuncu kadrosu hem de konusuyla seyirciden tam not almayı başardı. İstanbul’un fakir bir mahallesinde doğup büyüyen ve sorunlu bir ailenin zeki çocuğu olarak karşımıza çıkan Çağatay Ulusoy, dizide Yaman karakterini canlandırmaktadır. Serenay Sarıkaya ise hem zengin hem de güzelliği ile dikkatleri çeken Mira’yı canlandırıyor.

Serenay Sarıkaya Medcezir dizisinin ilk bölümünde giydiği kıyafet modelleri ile güzelliğini bir kez daha gözler önüne serdi. Medcezir dizisinde Serenay Sarıkaya’nın giymiş olduğu kıyafet modellerine yakından bakmak istersiniz diye galerimizde Medcezir dizinin birinci bölüm kıyafetlerine yer verdik. Medcezir kıyafetleri başlıklı bu konumuzda yalnızca Serenay Sarıkaya’nın kıyafetleri değil, aynı zamanda dizinin diğer kadın oyuncularının da kıyafetleri yer alıyor.

Medcezir dizisinde rol alan Mine Tugay, Hazar Ergüçlü ve Şebnem Dönmez’in de kıyafetleri yer alıyor. Mide Tugay karşımıza Ender Serez olarak çıkarken, Hazar Ergüçlü Eylül, Şebnem Dönmez ise Suda karakteriyle karşımıza çıkıyor. Şebnem Dönmez’in kıyafetleri de dizinin ilk bölümünde sosyal medya takipçilerinin yazdıklarına göre çok beğenildi. Aynı zamanda Eylül’ün kıyafetleri de genç kızların beğenisini topladı. Bende Mine Tugay’ın kıyafetlerine bayıldım doğrusu.

Düzenlenen defile de Mira’nın, Eylül’ün ve diğer podyuma çıkan kızların kıyafetlerine de galerimizden ulaşabilirsiniz. Medcezir podyum kıyafetlerini de çok beğeneceğinize eminim. Hadi gelin hep birlikte bu güzel bayanların Medcezir dizisinde giyilen kıyafetlerine bir göz atalım.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir