Med Cezir Dizisinin Konusu

Med-Cezir

Star TV ekranlarında Eylül’ün ikinci haftasından sonra yayınlanması beklenen Med Cezir dizisi konusu diziyi merakla bekleyen Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy fanlarının en çok merak ettiği şeylerden bir tanesidir. Aynı zamanda Med Cezir’in fragmanını izleyen ve merakla bekleyen izleyicilerde Med Cezir dizisinin konusu hakkında bilgi sahibi olmak istediklerinden bu makalemizde sizlere Med Cezir’in konusu hakkında bilgiler sunacağız.

Pek çok ünlü ismin bir arada olduğu Med Cezir dizisi Ay Yapım’ın yeni ve iddialı dizilerinden birisidir. Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy’un yanı sıra dizinin kadrosunda Barış Falay, Mine Tugay, Şebnem Dönmez, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Murat Aygen ve Can Gürzap’da yer almaktadır.

Med Cezir dizisinde Serenay Sarıkaya Mira karakterine hayat verirken, Çağatay Ulusoy ise Yaman olarak karşımıza çıkacak. Zenginlik içinde yetişen gençler ve onların ailelerinin yaşamlarını konu edinecek olan Med Cezir daha ilk bölümüyle ses getirecek gibi görünüyor.

Med Cezir Konusu

Herkes varlıklıdır burada ya da öyle görünmek için elinden geleni yapar. Kusursuz olmaya çalışırlar. Fakat madalyonun görünmeyen yüzünde, görünenin aksine sadakat ve kimlik kaybı yaşanmaktadır. Çocukların ailelerinden gizlediği, yetişkinlerin de çocuklarından gizlediği birer yaşamları daha vardır. Kuşaklar arasındaki bağ çok zayıf ve hastalıklıdır. Dışlanmış birinin bu durumu değiştirmesi olanaksız denecek kadar zordur. Bir yabancının bu kişilerin hayatına girmesi ile onların kurduğu ‘basit ve yalan’ dünyayı tehdit etmeye başlar. Bu yabancının bu huzuru bozması için özel bir hareket yapmasına gerek yoktur; düzene uymayan ve başının dikine giden biri olarak ‘varlığı’ yeterlidir aslında.

“O gün, sakin hayatımıza bir bomba düştü… Ve o günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı…’

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir