Yaman’ın Babası Nerede?

Yaman’ın babası nerede, Yaman babasını bulabilecek mi, Yaman’ın babasını kim oynayacak gibi kafalarda pek çok soru işareti bırakarak bölüm sonu yapan Medcezir dizisinin önümüzdeki hafta yayınlanacak yeni bölümünü sabırsızlıkla bekliyoruz. Yaman’ın ...

Yaman-Babasini-Buluyor-Mu

Yaman’ın babası nerede, Yaman babasını bulabilecek mi, Yaman’ın babasını kim oynayacak gibi kafalarda pek çok soru işareti bırakarak bölüm sonu yapan Medcezir dizisinin önümüzdeki hafta yayınlanacak yeni bölümünü sabırsızlıkla bekliyoruz. Yaman’ın babası hakkında pek çok yeni gelişmeler yaşanacak ve dizinin yakın takipçileri için birkaç tüyo vermek istedim.

Biliyorsunuz ki Medcezir dizisi ABD yapımı The O.C dizisinden esinlenerek yapılmıştır. Medcezir dizisi bu zamana kadar birkaç küçük değişiklikler yapmış olsa da genelinde The O.C’ye sadık kaldı. O yüzden Yaman’ın babasını bulma olaylarında da bir değişiklik yaşanmayacaktır.

Yaman babasını bulabilecek mi?

Yaman babasını buluyor, ancak kısa bir süre içinde de geri kaybediyor. Yaman’ın babası hapishanede. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Yaman ve babasının kavuşmasını izleyeceğiz, lakin Yaman’ın babası akciğer kanseri olduğu için bir süre sonra hayatını kaybedecek. Bu durum Yaman’ı biraz yıkacağa benziyor. Medcezir dizisi eğer The O.C’ye sadık kalırsa olaylar aynen bu şekilde gelişecek.

Etiketler: , , , , , ,
Pazartesi, 25 Kasım 2013, 11:42 | Magazin | 0 Yorum | 1033 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Erkek ve kız bebekleriniz için marifetli ellerinizle örgü bebek pantolonları örebilir, kış aylarında minik ...

Büyük Beden Kışlık Elbiseler 2015

Büyük Beden Kışlık Elbiseler 2015

Kilolu bayanlar için hazır edilmiş birbirinden özel şıklığa ve renklere sahip olan kışlık elbise modellerine ...

Kara Para Aşk 29. Bölümde Giyilen Kıyafetler

Kara Para Aşk 29. Bölümde Giyilen Kıyafetler

Kara Para Aşk dizisi her hafta olduğu gibi bu hafta da şık kıyafet modelleri ile hepimizi ekran başına kilitlemeyi ...