Tatar Ramazan 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tatar-Ramazan-2-Sezon-Ne-Zaman

Geçtiğimiz sezonun beğeni ile izlenen dizisi Tatar Ramazan yepyeni 2. sezon bölümleri ile hasreti sona erdiriyor ve çok yakına ATV ekranlarında izleyici ise bulaşmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Bülent İnal, Burak Yamantürk, Osman Soykut, Umut Karadağ ve Volga Sorgu’nun bulunduğu Tatar Ramazan 2. sezon oyuncu kadrosunu daha da güçlendirerek dönüyor. Tatar Ramazan dizisinin 2. sezon bölümlerinde Özge Özpirinçci, Burcu Kara, İlker Aksum ve Haldun Dormen gibi tanıdık simalar ve ekranların sevilen oyuncuları da yer alacak. Aynı zamanla Birol Ünel’de dizinin 2. sezon bölümlerinde yer alacak ancak sadece 2 bölümlük konuk oyuncu olarak.

Tatar Ramazan’ın sezon finalinde yani 9. bölümünde oğlu Kerem’e kavuştuğunu izlemiştik. Yılların zalimce ayırdığı baba-oğul nihayet birbirlerine kavuşmuştu. Fakat bu sevinç çok uzun sürmedi, Ramazan’ın karşısına Çavuş ve adamları, birer cehennem zebanisi gibi dikilip baba ve oğlu birbirlerinden ayırdılar. Tatar Ramazan’ın 10. bölümünde yani 2. sezon bölümlerinde Ekrem Ramazan’ı bitirmeye kararlıdır. Ekrem’in para ile satın aldığı adamlar Ramazan’ı öldürmek için yola koyulur. Tabi Ekrem’de Ramazan’ı bitirecek sırları açığa çıkarmanın peşindedir. Tek tek açığa çıkan sırlar Ramazan’ı derinden yaralar.

Tatar Ramazan 2. sezon bölümleriyle aynı kanalında ve aynı gününde ekranda olacak. Cuma akşamlarının sevilen dizisi Tatar Ramazan 15 Eylül ya da 22 Eylül gibi sevenleriyle bulaşmaya hazırlanıyor. Tatar Ramazan 10. bölümüyle çok yakında ATV’de. 15 ya da 22 Eylül akşamı kimseye söz vermeyin…

Etiketler: , , , , ,
Çarşamba, 4 Eylül 2013, 12:00 | Magazin | 0 Yorum | 218 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Popüler Konular

Medcezir 29. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir 29. Bölüm Kıyafetleri

Son dönemlerin en popüler gençlik dizilerinden birisi olan Medcezir, 29 ...

2014 Yaz Plaj Modası

2014 Yaz Plaj Modası

Yaz sezonuna çok az bir zaman kaldı, havaların güzel gitmesi ve ...

2014 İlkbahar-Yaz Sokak Modası Trendleri

2014 İlkbahar-Yaz Sokak Modası Trendleri

Her sezon olduğu gibi, 2014 ilkbahar-yaz sezonuna ait sokak modası ...

Tarihte Huri Cihan Sultan Kimdir?

Tarihte Huri Cihan Sultan Kimdir?

Son dönemlerin ses getiren dizilerinden olan Muhteşem Yüzyıl hem ...

2014 Bandana Modelleri

2014 Bandana Modelleri

Bandana sezonuna merhaba diyeceğimiz sayılı günlere az bir zaman ...

Yorumlar