Tatar Ramazan 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Tatar-Ramazan-2-Sezon-Ne-Zaman

Geçtiğimiz sezonun beğeni ile izlenen dizisi Tatar Ramazan yepyeni 2. sezon bölümleri ile hasreti sona erdiriyor ve çok yakına ATV ekranlarında izleyici ise bulaşmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Bülent İnal, Burak Yamantürk, Osman Soykut, Umut Karadağ ve Volga Sorgu’nun bulunduğu Tatar Ramazan 2. sezon oyuncu kadrosunu daha da güçlendirerek dönüyor. Tatar Ramazan dizisinin 2. sezon bölümlerinde Özge Özpirinçci, Burcu Kara, İlker Aksum ve Haldun Dormen gibi tanıdık simalar ve ekranların sevilen oyuncuları da yer alacak. Aynı zamanla Birol Ünel’de dizinin 2. sezon bölümlerinde yer alacak ancak sadece 2 bölümlük konuk oyuncu olarak.

Tatar Ramazan’ın sezon finalinde yani 9. bölümünde oğlu Kerem’e kavuştuğunu izlemiştik. Yılların zalimce ayırdığı baba-oğul nihayet birbirlerine kavuşmuştu. Fakat bu sevinç çok uzun sürmedi, Ramazan’ın karşısına Çavuş ve adamları, birer cehennem zebanisi gibi dikilip baba ve oğlu birbirlerinden ayırdılar. Tatar Ramazan’ın 10. bölümünde yani 2. sezon bölümlerinde Ekrem Ramazan’ı bitirmeye kararlıdır. Ekrem’in para ile satın aldığı adamlar Ramazan’ı öldürmek için yola koyulur. Tabi Ekrem’de Ramazan’ı bitirecek sırları açığa çıkarmanın peşindedir. Tek tek açığa çıkan sırlar Ramazan’ı derinden yaralar.

Tatar Ramazan 2. sezon bölümleriyle aynı kanalında ve aynı gününde ekranda olacak. Cuma akşamlarının sevilen dizisi Tatar Ramazan 15 Eylül ya da 22 Eylül gibi sevenleriyle bulaşmaya hazırlanıyor. Tatar Ramazan 10. bölümüyle çok yakında ATV’de. 15 ya da 22 Eylül akşamı kimseye söz vermeyin…

Etiketler: , , , , ,
Çarşamba, 4 Eylül 2013, 12:00 | Magazin | 0 Yorum | 477 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Erkek ve kız bebekleriniz için marifetli ellerinizle örgü bebek pantolonları örebilir, kış aylarında minik ...

Büyük Beden Kışlık Elbiseler 2015

Büyük Beden Kışlık Elbiseler 2015

Kilolu bayanlar için hazır edilmiş birbirinden özel şıklığa ve renklere sahip olan kışlık elbise modellerine ...

Kara Para Aşk 29. Bölümde Giyilen Kıyafetler

Kara Para Aşk 29. Bölümde Giyilen Kıyafetler

Kara Para Aşk dizisi her hafta olduğu gibi bu hafta da şık kıyafet modelleri ile hepimizi ekran başına kilitlemeyi ...