Şah Sultan’ın Kızı Neslihan

Muhteşem Yüzyıl dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde Kanuni Sultan Süleyman’ın kız kardeşi Şah Human Sultan Topkapı sarayına geldi ve sarayda onu Hürrem Sultan karşıladı. Şah Sultan saraya tek başına gelmiş olması üzerine, Hürrem Sultan ona kızı Neslihan’ı sormuştu. Şah Sultan Neslihan’ın babası (Lütfi Paşa) ile birlikte daha sonra ...

Şah Sultan’ın kızı Neslihan

Muhteşem Yüzyıl dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde Kanuni Sultan Süleyman’ın kız kardeşi Şah Human Sultan Topkapı sarayına geldi ve sarayda onu Hürrem Sultan karşıladı.

Şah Sultan saraya tek başına gelmiş olması üzerine, Hürrem Sultan ona kızı Neslihan’ı sormuştu. Şah Sultan Neslihan’ın babası (Lütfi Paşa) ile birlikte daha sonra geleceklerini söyledi.

Deniz Çakır’ın canlandırdığı Şah Human Sultan’dan sonra, diziye Neslihan’ı canlandıracak olan yeni bir oyuncu daha mı katılacak sorusunu akıllara getirdi.

Eğer Neslihan ve babası Lütfi Paşa’da saraya gelecekse, Şah Sultan’ın kızı Neslihan’ı ve eşi Lütfi Paşa’yı canlandıracak oyuncular kimler olacak hep birlikte göreceğiz.

Etiketler: , , , ,
Perşembe, 3 Ocak 2013, 17:16 | Magazin | 0 Yorum | 1059 Okunma
Yazar LaLe

Yorum Gönder