Şah Sultan’ın Kızı Neslihan

Muhteşem Yüzyıl dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde Kanuni Sultan Süleyman’ın kız kardeşi Şah Human Sultan Topkapı sarayına geldi ve sarayda onu Hürrem Sultan karşıladı. Şah Sultan saraya tek başına gelmiş olması üzerine, Hürrem Sultan ona kızı ...

Şah Sultan’ın kızı Neslihan

Muhteşem Yüzyıl dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde Kanuni Sultan Süleyman’ın kız kardeşi Şah Human Sultan Topkapı sarayına geldi ve sarayda onu Hürrem Sultan karşıladı.

Şah Sultan saraya tek başına gelmiş olması üzerine, Hürrem Sultan ona kızı Neslihan’ı sormuştu. Şah Sultan Neslihan’ın babası (Lütfi Paşa) ile birlikte daha sonra geleceklerini söyledi.

Deniz Çakır’ın canlandırdığı Şah Human Sultan’dan sonra, diziye Neslihan’ı canlandıracak olan yeni bir oyuncu daha mı katılacak sorusunu akıllara getirdi.

Eğer Neslihan ve babası Lütfi Paşa’da saraya gelecekse, Şah Sultan’ın kızı Neslihan’ı ve eşi Lütfi Paşa’yı canlandıracak oyuncular kimler olacak hep birlikte göreceğiz.

Etiketler: , , , ,
Perşembe, 3 Ocak 2013, 17:16 | Magazin | 0 Yorum | 983 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Lumberjack Kışlık Gömlek Modelleri

Lumberjack Kışlık Gömlek Modelleri

Lumberjack markasına ait erkek giyim yeni sezon koleksiyonunda yer alan erkek kareli kışlık gömlek modelleri 2015 sezonu ...

Medcezir 53. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir 53. Bölüm Kıyafetleri

Dün akşam yayınlanan yeni bölümü ile ekranlara kilitleyen ve yüreklerimizi ağzımıza getiren ...

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Erkek ve kız bebekleriniz için marifetli ellerinizle örgü bebek pantolonları örebilir, kış aylarında minik ...