Kızıl Elma Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Kızıl Elma ne zaman yayınlanacak, Kızıl Elma dizisi yayın günü, Kızıl Elma ne zaman başlıyor şu sıralar en çok merak edilen bu soruları yanıtlarına sizler için yazımızın devamında yer verdik. TRT 1 ekranlarında yayınlanması beklenen yeni dizi Kızıl Elma ekranlara gelmeye hazır. Projesi bitmiş olan dizinin yönetmenliğini Osman Sınav üstlenecek. Bugüne kadar ...

Kizil-Elma-Furkan-Palali-Pelin-Akil

Kızıl Elma ne zaman yayınlanacak, Kızıl Elma dizisi yayın günü, Kızıl Elma ne zaman başlıyor şu sıralar en çok merak edilen bu soruları yanıtlarına sizler için yazımızın devamında yer verdik. TRT 1 ekranlarında yayınlanması beklenen yeni dizi Kızıl Elma ekranlara gelmeye hazır. Projesi bitmiş olan dizinin yönetmenliğini Osman Sınav üstlenecek. Bugüne kadar yaptığı projelerde adından söz ettirmeyi başarmış olan Osman Sınav bu projesinde de aynı başarıyı gösterecek gibi görünüyor.

Kızıl Elma dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Kızıl Elma dizisi 15 Ocak 2014, Çarşamba akşamı saat 19:50‘de TRT1 ekranlarında ilk bölümü ile ekranlara merhaba diyecek. Kızıl Elma adlı dizinin başrol oyuncuları daha önce Son Yaz Balkanlar ve Aşk Emek İster gibi dizilerde yer almış olan Furkan Palalı, ve başarılı oyuncu Pelin Akil yer alacak.

Kızıl Elma dizisinin konusu nasıl olacak ve hangi sürpriz oyuncular Kızıl Elma kadrosunda yer alacak şimdilik merak konusu. Bu güzel diziye başarılar diliyor, ve ilk bölümünü sabırsızlıkla bekliyoruz.

Kızıl Elma Dizisi Yayın Tarihi

Etiketler: ,
Pazartesi, 30 Aralık 2013, 9:00 | Magazin | 0 Yorum | 1670 Okunma
Yazar Gamzelim

Yorum Gönder