Kerem ve Zeynep Arasında Neler Olacak?

Zeynep-ve-Kerem-Yakinlasma

10. bölümü ile 3 Eylül akşamı ekranlarda olacak olan Güneşi Beklerken dizisinde Kerem ve Zeynep arasında sürpriz bir yakınlaşmanın geçtiğine şahit olacak, ancak ve Kerem ve Zeynep arasında olacaklar bir rüya mı yoksa gerçek mi şimdilik muamma. Kerem ve Zeynep arasındaki yakınlaşma Güneşi Beklerken dizisini yakından takip edenlerin ekrana kitleneceği sahneler arasında olacağı ise kesin. Güneşi Beklerken dizisinin 10. bölümünde Barış’ın 18 yaş günü partisi var ve Zeynep bu partiye göz kamaştıran bir güzellikte katılıyor. Zeynep’in Güneşi Beklerken’in 10. bölümünde giydiği elbise ise genç kızların şimdiden ilgisini çekmiş durumda.

Geçtiğimiz bölüm Zeynep Kerem’e çok iyi bir ders vermişti. Kerem Zeynep’in yaşadığını öğrenince oldukça mutlu olmuştu. Ama Zeynep’in Kerem’e hiçbir şey olmamış gibi davranması Kerem’in kafasında soru işaretlerinin belirmesine neden oluyor. Barış’ın doğum gününde Zeynep’in giydiği kırmızı elbise modeli Zeynep’i gecenin en gözde kızlarından yapıyor. Hem Barış hem de Kerem gözlerini Zeynep’ten alamıyor. İşte ne oluyorsa o sahnelerde gerçekleşiyor. Kerem ve Zeynep havuzda yakınlaşıyor ve Kerem kendini tutmayarak Zeynep’i kendine çekip onu öpüyor.

Kerem ve Zeynep arasında ki bu yakınlaşmayı Güneşi Beklerken’in 10. bölümünde izleyeceğiz. Kaçırılmaması gereken bir bölüm daha bizleri bekliyor. Saat 20:00′da Güneşi Beklerken 10. bölümüyle Kanal D’de…

Etiketler: , , , ,
Salı, 3 Eylül 2013, 18:26 | Magazin | 0 Yorum | 442 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Popüler Konular

Medcezir 29. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir 29. Bölüm Kıyafetleri

Son dönemlerin en popüler gençlik dizilerinden birisi olan Medcezir, 29 ...

2014 Yaz Plaj Modası

2014 Yaz Plaj Modası

Yaz sezonuna çok az bir zaman kaldı, havaların güzel gitmesi ve ...

2014 İlkbahar-Yaz Sokak Modası Trendleri

2014 İlkbahar-Yaz Sokak Modası Trendleri

Her sezon olduğu gibi, 2014 ilkbahar-yaz sezonuna ait sokak modası ...

Tarihte Huri Cihan Sultan Kimdir?

Tarihte Huri Cihan Sultan Kimdir?

Son dönemlerin ses getiren dizilerinden olan Muhteşem Yüzyıl hem ...

Medcezir 31. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir 31. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir dizi kıyafetleri paylaşımlarımızda sıra geldi bu hafta ...

Yorumlar