Karadayı Feride Kıyafetleri

ATV ekranlarının sevilen dizisi Karadayı, Pazartesi akşamları izleyicisi ile buluşmaya ve heyecanlı dakikalar yaratmaya devam ederken, dizinin hakime hanımı Feride Şadoğlu’nun kıyafetlerini istek üzerine paylaşmaya karar verdik. Hakime Feride Hanım, dizide giymiş olduğu daha çok takım elbise ağırlıklı kıyafetler ile göz dolduruyor. Bir dönem dizisi olan ...

karadayi-hakime-hanim-kiyafetleri (1)

ATV ekranlarının sevilen dizisi Karadayı, Pazartesi akşamları izleyicisi ile buluşmaya ve heyecanlı dakikalar yaratmaya devam ederken, dizinin hakime hanımı Feride Şadoğlu’nun kıyafetlerini istek üzerine paylaşmaya karar verdik. Hakime Feride Hanım, dizide giymiş olduğu daha çok takım elbise ağırlıklı kıyafetler ile göz dolduruyor.

Bir dönem dizisi olan Karadayı dizisinde erkek başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu’nun yani dizideki adıyla Mahir’i güzelliği ile büyüleyen Feride (Bergüzer Korel), bu güzelliğinin pekiştirmek için mini etekten vazgeçmiyor. Evde tamamen günlük kıyafet modelleri ile gördüğümüz Feride Hanım, iş için oldukça şık ve ağır kıyafetler tercih ediyor.

Hakime Feride Hanım’ın dizide giymiş olduğu birbirinden şık kıyafetleri sizlerle paylaşıyoruz.

karadayi-hakime-hanim-kiyafetleri (2)

karadayi-berguzar-korel-kiyafetleri (1)

karadayi-berguzar-korel-kiyafetleri (2)

karadayi-berguzar-korel-resimleri (1)

karadayi-berguzar-korel-resimleri (2)

karadayi-feride-kiyafetleri (1)

karadayi-feride-kiyafetleri (2)

karadayi-feride-kiyafetleri (4)

karadayi-hakime-hanim-kiyafetleri (3)

Etiketler: , , , , , , ,
Pazar, 17 Mart 2013, 5:05 | Magazin | 2 Yorum | 3697 Okunma
Yazar LaLe

Yorum Gönder

  1. Sinem Bayraktar diyor ki:

    Berguzer in ceketlerine hayranım. Bir bölümde Eflatun yakalı, üste oturan bir ceketi vardı ancak resimlerde göremiyorum. O ceketler dikim mı yoksa markası var mı? Nereden temin edebilirim :)

  2. […] damgasını vuracak. Karadayı Mahir ve Feride nihayet kına gecesinde buluşuyor. Güzelliği ile Karadayı Feride Hakim herkesi büyüleyecek ve kırmızı kına elbisesi ile de tüm beğenileri üstünde […]