Güneşi Beklerken Zeynep Resimleri

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden beri sevilerek izlenen ve tutulan dizi Güneşi Beklerken, heyecanlı bölümleri ile tam bir gençlik dizisi. Dizide ana kahramanız Zeynep’tir. Küçük şehirden büyük şehre zorunlu olarak gelen Zeynep, kendini Sayer ...

Gunesi-Beklerken-Zeynep

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden beri sevilerek izlenen ve tutulan dizi Güneşi Beklerken, heyecanlı bölümleri ile tam bir gençlik dizisi. Dizide ana kahramanız Zeynep’tir. Küçük şehirden büyük şehre zorunlu olarak gelen Zeynep, kendini Sayer Koleji’nde bulur. Ancak daha ilk günden işler ters gitmeye başlar ve okulun sahibinin oğlu Kerem’le birbirlerine düşman kesilirler.

Güneşi Beklerken dizisinde Zeynep’in gerçek adı Hande Doğandemir’dir. Hande Doğandemir en son Şubat dizisi ile karşımıza çıkmıştı. Şubat dizisinin yanı sıra İbret-i Ailem (İpek), Sen de Gitme (Aslı), Keskin Bıçak (Aslı), Bir Bulut Olsam (Zeynep) ve Kahramanlar gibi pek çok dizide izlemiştik güzel oyuncuyu. Hande Doğandemir 1985 Ankara doğumludur.

Güneşi Beklerken dizisinin ana kahramanı Zeynep’in resimlerine göz atmak için galerimize buyurun. Sevilen oyuncunun hayranları için Hande Doğandemir’in en güzel resimlerini bir araya getirdik.

Etiketler: , , , , ,
Salı, 30 Temmuz 2013, 11:40 | Magazin | 0 Yorum | 3191 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Medcezir 53. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir 53. Bölüm Kıyafetleri

Dün akşam yayınlanan yeni bölümü ile ekranlara kilitleyen ve yüreklerimizi ağzımıza getiren ...

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Örgü Bebek Pantolon Modelleri

Erkek ve kız bebekleriniz için marifetli ellerinizle örgü bebek pantolonları örebilir, kış aylarında minik ...

Büyük Beden Kışlık Elbiseler 2015

Büyük Beden Kışlık Elbiseler 2015

Kilolu bayanlar için hazır edilmiş birbirinden özel şıklığa ve renklere sahip olan kışlık elbise modellerine ...