Güneşi Beklerken Güneş Kim?

gunes-kim

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Güneşi Beklerken yayınladığı 15. bölümünün sonunda herkesi merak içinde bırakan bir soruyla bitti ve bir hafta boyunca Güneşi Beklerken hayranları Güneş kim diye merak içinde dizinin yeni bölümünü beklemeye başladı. Cihan, iş gereği şehir dışına çıktı ve Cihan’ın dizinin son sahnesinde gittiği bir evde ona kapıya açan kişiye “Merhaba Güneş” demesi akıllara Güneş kim, sorusunu getirdi.

Dizinin yayınlanan yeni bölümünde Zeynep Jale’nin kanser olduğunu öğrenir ve ona Kerem’le birlikte çok güzel bir pasta hazırlar. Kerem ne kadar Zeynep’ten uzak durmak istese de bunu bir türlü başaramaz. Tesadüfler onları bir araya getirmeye başlar. Kerem Melis’le, Zeynep ise Yağmur’la sinemaya giderler ve orada birbirleriyle karşılaşırlar. Bir korku filmine birlikte giren bu dörtlü, Zeynep’in film esnasında korkması ve sürekli Kerem’e sarılması hem Kerem’i hem de Melis’i tedirgin eder ve film bitmeden hepsi salondan çıkar. Kerem Zeynep’e kendisinden uzak durmasını söyler ve tartışırlar.

Cihan, Zeynep’in kendi kızı olmasından şüphe ederek DNA testi yaptırmıştı, ancak Demet’in bu durumdan haberdar olması üzerine Demet Murat’ın yardımıyla DNA testinin sonucunu değiştirir ve Cihan’a neden böyle bir şey yaptığının hesabını sorar. Cihan yaptığından utanarak test sonucuna bile bakmadan hastaneden çıkar gider. Cihan iş gereği şehir dışına çıkar. Fakat gittiği yerde Güneş diye birinin evinin yolunu tutar. Dizimizin adı da Güneşi Beklerken ve ilerleyen bölümlerde bu Güneş’in sırrı ortaya çıkacak. Eminim ki her birlikte 13 Ekim Pazar akşamı Güneşi Beklerken 16. bölümünde bu sorumuzun yanıtını alacağız. Güneş’in sırrı yakında ortaya çıkacak.

Etiketler: , , , , ,
Çarşamba, 9 Ekim 2013, 11:00 | Magazin | 0 Yorum | 902 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Popüler Konular

Medcezir 29. Bölüm Kıyafetleri

Medcezir 29. Bölüm Kıyafetleri

Son dönemlerin en popüler gençlik dizilerinden birisi olan Medcezir, 29 ...

2014 Yaz Plaj Modası

2014 Yaz Plaj Modası

Yaz sezonuna çok az bir zaman kaldı, havaların güzel gitmesi ve ...

2014 İlkbahar-Yaz Sokak Modası Trendleri

2014 İlkbahar-Yaz Sokak Modası Trendleri

Her sezon olduğu gibi, 2014 ilkbahar-yaz sezonuna ait sokak modası ...

Tarihte Huri Cihan Sultan Kimdir?

Tarihte Huri Cihan Sultan Kimdir?

Son dönemlerin ses getiren dizilerinden olan Muhteşem Yüzyıl hem ...

2014 Bandana Modelleri

2014 Bandana Modelleri

Bandana sezonuna merhaba diyeceğimiz sayılı günlere az bir zaman ...