Firuze Oyuncu Kadrosu

Mahsun Kırmızıgül’ün uzun bir süredir beklenen yeni dizisi Firuze, çok yakında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak ve izleyici bakalım Mahsun Kırmızıgül’ün diğer reyting rekorları kıran dizileri gibi Firuze’yi sevecek mi hep birlikte göreceğiz. Mahsun ...

Firuze-Dizisi-Oyuncu-Kadrosu

Mahsun Kırmızıgül’ün uzun bir süredir beklenen yeni dizisi Firuze, çok yakında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak ve izleyici bakalım Mahsun Kırmızıgül’ün diğer reyting rekorları kıran dizileri gibi Firuze’yi sevecek mi hep birlikte göreceğiz. Mahsun Kırmızıgıül’ün yeni dizisi Firuze’nin oyuncu kadrosu, Firuze dizisinin oyuncuları ve dizide ki rolleri hakkında merak içinde olanlar yazımızda Firuze dizisinde kimler oynayacak öğrenebilirler.

Firuze dizisinin başrol kadın oyuncusu yani Firuze karakterini canlandıracak olan ismin uzun süredir kim olacağı tartışılıyordu ve Mahsun Kırmızıgül bu karakter için ekranların sevilen pek çok kadın oyuncusuna teklif götürdü. Firuze’yi oynayacak isim sonunda kesinleşti ve 2007 Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışması’na katılan ve pek çok dizide de başarılı roller sergileyen Ceren Hindistan oldu. Ceren Hindistan Firuze dizisinin Firuze’si olarak karşımıza çıkacak.

Ceren Hindistan’a dizide Fırat Çelik ve Haluk Piyes partnerlik edecek. Fırat Çelik zengin bir ailenin tek varisi olarak karşımıza çıkacakken; Haluk Piyes ise Fırat Çelik’in canlandırdığı Oğuz’un evinde kalfa olarak çalışan kadının oğlu Demir olarak seyirciyle buluşacak. Aynı zamanda dizide bir de kötü kızımız var. O da ekranların tanınan isimlerinden Ceyda Ateş. Ceyda Ateş Oğuz’a aşık ve Oğuz’u Firuze’yi kaptırmak istemeyen zengin aile kızı Suzan olarak kamera önüne geçecek. Firuze dizisinin oyuncu kadrosunda aynı zamanda Özay Fecht ve Engin Şenkan’da rol alıyor.

Ceren Hindistan : Firuze
Fırat Çelik : Oğuz
Ceyda Ateş : Suzan
Haluk Piyes : Demir

Etiketler: , , , , ,
Pazartesi, 21 Ekim 2013, 12:32 | Magazin | 0 Yorum | 1916 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Yazlık Pardesü Modelleri 2015

Yazlık Pardesü Modelleri 2015

Yazlık pardesü modelleri yaz sıcaklarında tesettürlü hanımların beklentilerini karşılayacak şekilde ...

Elbise Üzerine Kot Ceket Kombinleri

Elbise Üzerine Kot Ceket Kombinleri

Elbise üzerine kot ceket giymek son dönemlerin popüler giyim tarzları başında geliyor. Sizlere elbise üzerine giyilen ...

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim final gecesi kıyafetleri de nefes kesti. Bu Tarz Benim 20 Aralık gecesi gerçekleşen final akşamında ...