Fatih Harbiye Neslihan Atagül

Peyami Safa’nın aynı adlı romanından esinlenerek çekilen Fatih Harbiye dizisinde başrol kadın oyuncusu olarak karşımıza çıkan Neslihan Atagül, dizide Neriman karakterini canlandırmaktadır. 20 ağustos 1992 doğumlu olan güzel oyuncu Neslihan Atagül’ü en son Mahsun ...

Fatih-Harbiye-Neriman (1)

Peyami Safa’nın aynı adlı romanından esinlenerek çekilen Fatih Harbiye dizisinde başrol kadın oyuncusu olarak karşımıza çıkan Neslihan Atagül, dizide Neriman karakterini canlandırmaktadır. 20 ağustos 1992 doğumlu olan güzel oyuncu Neslihan Atagül’ü en son Mahsun Kırmızıgül’ün dizisi Hayat Devam Ediyor’da izlemiştik. Yaprak Dökümü, Canım Babam ve Kalbim Seni Seçti gibi dizilerde de rol alan Neslihan Atagül Altın Koza’da dahil olmak üzere en iyi kadın oyuncu ve umut vereneden genç kadın oyuncu gibi ödüller kazanmıştır.

Fatih Harbiye dizisinde Neriman, gelenekçi bir ailenin kızı olarak büyütülmüştür. Herkese saygılı davranan, kötülük nedir bilmeyen ve babası tarafından her daim korunan Neriman, aynı mahallede yaşayan ve ailesinin de sevdiği Şinasi ile çocukluktan beri arkadaştır. Neriman ve Şinasi’nin bu arkadaşları hem kendi ailesi hem de Şinasi’nin ailesinin gözünde evlilikle sonuçlandırılacağı bekleniyordu. Ancak yaşanan bazı olaylar Neriman’ın Şinasi’den uzaklaşmasına neden oluyordu.

Neriman Fatih mahallesinde doğmuş, büyümüş ve oradan başka bir yerde bilmiyordu. Kuzeni Pelin’in davet ettiği bir partiye babasından gizlice katılan Neriman, partide Macit ile karşılaşıyordu. Macit ise, son derece zengin yakışıklı ve eğitimli bir çocuktu. Macit ailenin tek çocuğuydu ve Arca tekstil grubun tek velihatıdır. Macit Harbiye’de oturuyordu. Neriman’la farklı sosyal statülere sahip olsalar dahi, o da tıpkı Neriman gibi el bebek gül bebek büyütülür. Modern yaşamın, zenginlikle buluştuğunda ortaya çıkan tüm imkânlarına sahip olan Macit, kendi dünyası içinde iyi niyetli biridir. Macit, Neriman’ın gelenekçi yapısında, daha önce karşılaşmadığı gerçek ve saf aşkın izini sürecektir.

Etiketler: , , , ,
Cumartesi, 7 Eylül 2013, 23:02 | Magazin | 1 Yorum | 4261 Okunma
Yazar LaLe

1 Cevap "Fatih Harbiye Neslihan Atagül"

  1. gülşen yeşilfidan diyor ki:

    macitle hemen aranızı düzeltin

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Yazlık Pardesü Modelleri 2015

Yazlık Pardesü Modelleri 2015

Yazlık pardesü modelleri yaz sıcaklarında tesettürlü hanımların beklentilerini karşılayacak şekilde ...

Elbise Üzerine Kot Ceket Kombinleri

Elbise Üzerine Kot Ceket Kombinleri

Elbise üzerine kot ceket giymek son dönemlerin popüler giyim tarzları başında geliyor. Sizlere elbise üzerine giyilen ...

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim final gecesi kıyafetleri de nefes kesti. Bu Tarz Benim 20 Aralık gecesi gerçekleşen final akşamında ...