Çalıkuşu Feride Resimleri

Daha önceleri pek çok dizide ve sinema filminde rol alan Fahriye Evcen şimdilerde başarılı oyunculuğunu Çalıkuşu dizisinde gösteriyor ve bizde Çalıkuşu Feride hayranları için Feride’nin resimlerine sayfamızda yer verdik. Çalıkuşu Feride kıyafetleri de dizinin ...

Fahriye-Evcen-Calikusu-Dizisi

Daha önceleri pek çok dizide ve sinema filminde rol alan Fahriye Evcen şimdilerde başarılı oyunculuğunu Çalıkuşu dizisinde gösteriyor ve bizde Çalıkuşu Feride hayranları için Feride’nin resimlerine sayfamızda yer verdik. Çalıkuşu Feride kıyafetleri de dizinin izleyenleri tarafından çok araştırılıyor ve hem Çalıkuşu Feride fotoğrafları hem de Feride kıyafet modelleri galerimizde sizlerle.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in başrol oynadığı Çalıkuşu dizisi Feride resimleri, Feride ve Kamran resimleri de galerimizde yer alıyor. Çalıkuşu dizisi hayranları merakla Feride ve Kamran’ın birbirlerine olan aşklarını ilan etmesini bekliyor.

Feride ve Kamran aşklarını dile getirecekler ancak bu biraz zaman alacak. İşte Çalıkuşu dizisinin güzel oyuncusu Fahriye Evcen’in resimleri, yani Çalıkuşu Feride resimleri.

Etiketler: , , , , ,
Çarşamba, 20 Kasım 2013, 8:00 | Magazin | 0 Yorum | 2544 Okunma
Yazar LaLe

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim final gecesi kıyafetleri de nefes kesti. Bu Tarz Benim 20 Aralık gecesi gerçekleşen final akşamında ...

Gönül İşleri 11. Bölüm Kıyafetleri

Gönül İşleri 11. Bölüm Kıyafetleri

Sevilerek her pazar akşamı izlenen Gönül İşleri dizi kıyafetleri 11. bölümde de yine adından söz ettiren ...

Kiraz Mevsimi 24. Bölüm Kıyafetleri

Kiraz Mevsimi 24. Bölüm Kıyafetleri

Fox TV'nin Cumartesi akşamları izlenme rekorları kıran dizisi Kiraz Mevsimi kıyafetleri her hafta dikkat çektiği gibi, ...