Çalıkuşu Bitiyor Mu?

Başrollerinde Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in rol aldığı Kanal D’de salı akşamları yayınlanan Timur Savcı’nın yapımcılığını üstlendiği Çalıkuşu dizisinin ekranlardan kaldırılacağı hakkında iddialar yer almakta. Beğenerek izlenen Reşat Nuri ...

Calikusu-Bitiyor-Mu

Başrollerinde Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in rol aldığı Kanal D’de salı akşamları yayınlanan Timur Savcı’nın yapımcılığını üstlendiği Çalıkuşu dizisinin ekranlardan kaldırılacağı hakkında iddialar yer almakta. Beğenerek izlenen Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserlerinden biri olan Çalıkuşu dizisi hakkındaki bu şok karar izleyenleri de etkilemiş gibi görünüyor.

Çalıkuşu dizisi bitecek mi?

Timur Savcı Çalıkuşu dizisinden istediği reytingi alamadığı ve bu yüzden senaryonun biraz hızlandırılması gerektiği konusunda senaristlerine uyarıda bulunduğu doğrudur. Bunun üzerine Kamran ve Feride aşkı çok uzatılmadı, kitapta Kamran Neriman ile nişanlanıyordu, ancak dizide bu sahnelere yer verilmedi. Fakat Çalıkuşu dizisinin yayından kaldırılacağı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır.

Gerçekten vedamı ediyor yoksa yalan haber mi, bakalım söylentilerin ne derece doğru ne derece yanlış olduğunu ilerleyen zamanlarda hep birlikte göreceğiz. Çalıkuşu dizisinde Feride ve Kamran’ın aşkı henüz yeni başlamış iken, dizinin yayından kaldırılması bir izleyici olarak beni de çok üzer.

Etiketler: , ,
Pazar, 29 Aralık 2013, 7:00 | Magazin | 1 Yorum | 1405 Okunma
Yazar Gamzelim

1 Cevap "Çalıkuşu Bitiyor Mu?"

  1. rabis diyor ki:

    çalikusu yayindan kaldirilmamali daha 30 bolum bile oynamadi bu dizi benim ve daha bircok kisinin favorisi

Siz de Yorum Yapabilirsiniz

Dizi Magazin

Yazlık Pardesü Modelleri 2015

Yazlık Pardesü Modelleri 2015

Yazlık pardesü modelleri yaz sıcaklarında tesettürlü hanımların beklentilerini karşılayacak şekilde ...

Elbise Üzerine Kot Ceket Kombinleri

Elbise Üzerine Kot Ceket Kombinleri

Elbise üzerine kot ceket giymek son dönemlerin popüler giyim tarzları başında geliyor. Sizlere elbise üzerine giyilen ...

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim Final Kıyafetleri (20 Aralık)

Bu Tarz Benim final gecesi kıyafetleri de nefes kesti. Bu Tarz Benim 20 Aralık gecesi gerçekleşen final akşamında ...