Lale Devri Ne Zaman Bitiyor?

Lale-Devri-Dizisi-Ne-Zaman-Bitiyor

Fox’un muhteşem dizilerinden biri olan Lale Devri üç yıl boyunca (ilk sezon hariç) Cumartesi günleri yayınlanmış olup
izleyenlerini ekranlara kitledi, reyting patlaması yaşayan dizi birinciliğini bu süre içinde hiç elden bırakmadı. Dizide Emine Sandal (Lale) ve Serenay Sarıkaya (Yeşim) başrol oyuncuları ayrılmış ve bu sezonda ise Gül Onat (İkbal)’da yer almıştı.

Lale Devri dizisi bitecek mi?

21 Eylül tarihinde yeni sezonunun başlaması ile hikayede sarsılmalar başladı ve yayın saatinin değişmesi, dizinin geç saate kalması ve hikayenin uzatılması reytinglerin düşmesine neden oldu. Yer Gök Aşk dizisinin Lale Devri dizisi ile birleştirilmesine rağmen senaryonun iyice daralması Lale Devri’nin biteceği hakkında söylentilere yer verdi.

Lale Devri neden bitiyor?

Toprak’ın kaza sonucu hafızasını kaybetmesi, Zümrüt Hanım’ın sakat kalınca yine intikam, hırs peşinde olması, Necip Bey’in İkbal Hanım’ın vefatı ile Zümrüt Hanım’a yönelmesi ve yasanan sıkıntılar Lale Devri dizisinin bitme nedenleri olduğu aşikar. Yer Gök Aşk dizisi senaryosunun da Lale Devri dizisine dahil edilmesi, Münevver’in hamile oluşu kocası tarafından bebeğin istenmemesi yani kısaca görüldüğü gibi hep aynı isimler ve hala eski konunun uzatılması izleyici diziden soğuttu.

Lale Devri dizisinde konu uzadıkça uzadı ve dizide pek oyuncu da kalmadı. Lale Devri dizisinin final tarihi 14 Haziran 2014 olduğu yönde. Bakalım final sezonunda neler olacak sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir