Kurt Seyit ve Şura Oyuncu Kadrosu

Kurt-Seyit-ve-Sura-Oyunculari-Kimler

Kurt Seyit ve Şura dizisi oyuncuları, Kurt Seyd ve Shura dizisinde kimler oynayacak son dönemlerin en merak edilen konularından birisi oldu. Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan sezonun en iddialı yapımlarından birisi olan Kurt Seyit ve Şura dizisinde herkesin bildiği gibi başrol oyuncular Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah.

Kıvanç Tatlıtup ve Farah Zeynep Abdullah’ın yanı sıra Ay Yapım imzalı Nermin Bezmen’in aynı adlı kitabından uyarlama olan Kurt Seyd ve Shura kadrosunda Birkan Sokullu ve Ushan Çakır’da rol almaktadır. Fatih dizisinde Şehzade Mustafayı canlandıran Birkan Sokullu ve Leyla ile Mecnun dizisinden olaylı bir şekilde ayrılan Ushan Çakır’ın yanı sıra Kurd Seyd ve Shura dizisinde oynayan oyuncular arasında Galatasaraylı futbolcu Wesley Sneijder’ın eşi Yolanthe Cabau’da yer alıyor.

Nermin Bezmen’in Kurd Seyd ve Shura adlı kitabından uyarlama Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisinin senaristi Ece Yörenç, yönetmeni ise Hilal Saral. Kurt Seyit ve Şura dizisi kadrosunda başka kimler yer alıyor, şimdilik gizli tutulmakta. Dizinin yeni bölüm tanıtım fragmanları yayınlandıkça hep birlikte öğreneceğiz.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir