Küçük Aşk Dövmeleri

Bileğe yapılan yeni aşk dövmeleri

Bileğe yapılan yeni aşk dövmeleri

Küçük aşk dövmeleri, dövme modelleri arasında özellikle de sevgililer arasında çok popüler. Aşk dövmeleri, küçük dövme modelleri seven bayan ve erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. 2015 dövme modelleri arasında çiftler için küçük aşk dövmeleri sevimliliği ile dikkat çekiyor.

Gençler arasında yaygın olan dövme, çeşitli örnekleri, motifleri ve resimleri ile birçok tarza uyum sağlıyor. Küçük aşk dövmesi modelleri örneklerine de göz attığınız zaman farklı modelleri görebileceksiniz.

Küçük aşk dövmesi çeşitleri arasında yazılı dövme modelleri, kalpli dövme modelleri ve love dövme modelleri yer alıyor. Love yazılı aşk dövmeleri bayanların tercih ettiği dövmeler arasında.

kucuk-love-yazili-dovmeler

Küçük love yazılı aşk dövmeleri

Dövme Nedir?

Vücuda uyumlu boya maddeleri kullanılarak özel olarak üretilmiş cihazlar vasıtasıyla derinin üzerine işlenen motif ya da çeşitli desene dövme denir.

Aşağıda yer alan galerimizde vücudun mütenevvi bölgelerine işlenmiş love yazılı dövme modellerine göz atacaksınız. Küçük aşk dövmesi yaptırmak istiyorsanız galerimizde ki örneklerden fikir alarak tercihiniz konusunda karar verebilirsiniz. Parmaklar, eller, kollar, bilekler, boyun arkası ve sırt küçük aşk dövme resimleri için bana göre en uygun vücut yerlerindendir. Daha çok bilek dövmesi modelleri tercihler arasında.

Küçük aşk dövmesi modelleri arasından dilediğiniz deseni vücudunuzda dilediğiniz bölgeye işletebilirsiniz. İşte sizlere küçük aşk dövmeleri. Hem bayanlar, hem erkekler hem de sevgililer bu küçük aşk dövmelerine bayılacaklar. Bileğe yapılan dövmeler, ayak bileği için küçük dövmeler adeta aşk kokuyor.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir