Kot Tayt Modelleri

2014-Kot-Tayt-Modelleri

Son dönemlerde bayanların ilgi odağı olan kot tayt modelleri bahar ve yaz aylarında daha çok kullanılmaya devam edecek ve birbirinden şık kot bayan tayt modelleri bayanların estetik görünümünü gözler önüne serecek. Tasarımcılarında son dönemlerde sıkça koleksiyonlarında yer vermiş olduğu kıyafetler arasında yer alan kot tayt modelleri şimdiden jeanlarin tahtını sallamayı başardı.

Kış mevsiminde botlarla, çizmelerle, salaş kazak modelleri ile kombin edilen kot tayt modelleri, bahar ve yaz aylarında ise şifon bluzlarla, babetlerle, sandalet ayakkabılarla ve yine salaş ince bluzlarla kombin edilecek. Bayan kot tayt modelleri özel gecelerinde vazgeçilmez parçaları arasında kendine yer bulacağa benziyor. Özellikle de dolgu topuk ayakkabı modelleri e platform topuk ayakkabı modelleri ile şık bir görünüm kazanılmasını sağlayacak.

Bu yılın en trend kıyafetleri başında gelen kot tayt modelleri aynı zamanda farklı renkleri ile de her tarz giyime uyum sağlayacak. Renkli kot tayt modellerinin yanı sıra desenli kot tayt modelleri çok revaçta. Genelde düz modellerde görmeye alışık olduğumuz kot tayt modelleri, artık hem desenli hem de renkli tasarımlarıyla modanın tam kalbinde yer alıyor.

Kot Bayan Tayt Modelleri

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir