Kerem ve Zeynep Arasında Neler Olacak?

Zeynep-ve-Kerem-Yakinlasma

10. bölümü ile 3 Eylül akşamı ekranlarda olacak olan Güneşi Beklerken dizisinde Kerem ve Zeynep arasında sürpriz bir yakınlaşmanın geçtiğine şahit olacak, ancak ve Kerem ve Zeynep arasında olacaklar bir rüya mı yoksa gerçek mi şimdilik muamma. Kerem ve Zeynep arasındaki yakınlaşma Güneşi Beklerken dizisini yakından takip edenlerin ekrana kitleneceği sahneler arasında olacağı ise kesin. Güneşi Beklerken dizisinin 10. bölümünde Barış’ın 18 yaş günü partisi var ve Zeynep bu partiye göz kamaştıran bir güzellikte katılıyor. Zeynep’in Güneşi Beklerken’in 10. bölümünde giydiği elbise ise genç kızların şimdiden ilgisini çekmiş durumda.

Geçtiğimiz bölüm Zeynep Kerem’e çok iyi bir ders vermişti. Kerem Zeynep’in yaşadığını öğrenince oldukça mutlu olmuştu. Ama Zeynep’in Kerem’e hiçbir şey olmamış gibi davranması Kerem’in kafasında soru işaretlerinin belirmesine neden oluyor. Barış’ın doğum gününde Zeynep’in giydiği kırmızı elbise modeli Zeynep’i gecenin en gözde kızlarından yapıyor. Hem Barış hem de Kerem gözlerini Zeynep’ten alamıyor. İşte ne oluyorsa o sahnelerde gerçekleşiyor. Kerem ve Zeynep havuzda yakınlaşıyor ve Kerem kendini tutmayarak Zeynep’i kendine çekip onu öpüyor.

Kerem ve Zeynep arasında ki bu yakınlaşmayı Güneşi Beklerken’in 10. bölümünde izleyeceğiz. Kaçırılmaması gereken bir bölüm daha bizleri bekliyor. Saat 20:00’da Güneşi Beklerken 10. bölümüyle Kanal D’de…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir