İntikam Yağmur (Beren Saat) Gelinliği

İntikam-Dizisinde-Yagmurun-Giydigi-Gelinlik

Kanal D erkanlarının sevilen dizisi İntikam’ın yeni bölümü 24 Ekim Perşembe akşamı ekranlara gelecek ve dizinin başrol oyuncusu Beren Saat’in canlandırdığı Yağmur karakterini çok şık bir gelinlik modeli ile göreceğiz. İntikam 2. sezon yeni bölümünün tanıtım fragmanları ekranlarda dönerken Beren Saat’in giydiği bu gelinlik modeli ve Yağmur’un gelinliğinin markası şimdiden en çok merak edilen konulardan birisi oldu. Bizlerde İntikam dizisi takipçilerini merakta bırakmamak için İntikam Yağmur gelinlik modeli ve markasını yazımızda paylaştık.

Beren Saat’in İntikam dizisinde Yağmur olarak giydiği bu gelinlik Vakko Wedding 2014 kış koleksiyonunda yer alan bir tasarımdır. İpek dantel üzerine swarovski taş süslemeli Vera Weng imzalı exclusive gelinlik giyen Yağmur, güzelliği ile göz dolduruyor.

Yağmur neden gelinlik giydi? Yağmur kiminle evleniyor? Yağmur için bu evlilik bir plandan ibaret mi yoksa gerçek bir evlilik mi? Tüm bu sorular şimdilik kafalarda yer alıyor. Yağmur kiminle evleniyor dizinin ilerleyen bölümlerinde göreceğiz, ancak bu düğün Yağmur için hiç hayırlı bir durum olmayacak. Çünkü Yağmur düğününde vurulacak. Şimdilik size söyleyeceklerim bu kadar. Takipte kalın ve dizinin yeni bölümleriyle ilgili tüyoları herkesten önce siz öğrenin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir