İntikam Düğün Kıyafetleri

İntikam-Dizisi-Dugun-Kiyafetleri

İntikam Şahika ve Haldun’un düğünlerine katılan davetliler adeta İntikam dizisinin yeni bölümünde bir şıklık yarışındaydılar ve her birisi giydiği elbise modelleri ile gözleri kamaştırırken, saç modelleri ve makyajları ile de çok beğenildiler. Şahika Arsoy’un düğüne katılan Yağmur, Aslı, Dicle ve Cemre’nin kıyafet modellerine sizler için sayfamızda yer verdik. İntikam dizisinde düğünde davetlilerin giymiş oldukları kıyafetleri yakından incelemek isterseniz galerimizde küçük bir gezintiye çıkmanız yeterlidir.

İntikam dizisinin 24 Ekim yayınlanan yeni bölümünde Şahika Arsoy ve Haldun Arsoy ikinci kez nikah masasına oturdukları ve özel kişilerin davet edildiği bu düğünde Beren Saat’in hayat verdiği Yağmur uzun bordo bir elbise tercih etmişti. Yağmur’un Şahika’nın düğününde giydiği bordo elbisenin yakasında çok hoş taş detayı bulunuyordu ve boyundan bağlamalı bordo elbise için Yağmur’un saç modeli örgülü topuz iken, makyajı ise yine bordo tonlarındaydı.

Şahika’nın düğününde Aslı’nın giydiği elbise modeli de çok beğenildi ve Aslı geceye turkuaz renkli uzun bir elbise ile katıldı. Göğüs bölgesinde bulunan pencere dekoltesi ve bacak dekoltesi ile Aslı’nın düğün elbisesi sıfır yaka ve sıfır kol detaylı idi. Aslı’nın saçı yandan toplanmış dalgalı bir model iken, makyajı de elbisesinin rengine uyum sağlayan tonlardaydı.

Şahika ve Haldun’un düğününde Hakan’ın sevgilisi Dicle ise gece mavisi çok özel tasarımda bir elbise giymişti. Dicle’nin Şahika’nın düğünde giydiği elbisesi de diğer davetliler gibi uzun formdaydı. Dicle’nin elbise modeli de Yağmur’un elbisesi gibi boyundan bağlamalıydı. Şahika’nın düğününde Dicle’nin saçı topuz bir model ile toplanmış ve makyajı da güzelliğine güzellik katacak tonlarda seçilmişti.

Şahika’nın kızı Cemre’nin düğünde giydiği elbise ise ekose desenli kırmızı ve siyah renkli bir kıyafetti. Cemre’nin annesinin düğünde tercih ettiği mini elbisenin göğüs dekoltesi bulunuyor ve Cemre saçlarını düz olarak tercih etmişti. Cemre düğünde erkek arkadaşı Barış’a uyum sağlamak için bu elbiseyi tercih etmişti, ancak Barış’ta cemre’ye uyum sağlamak için şık bir takım elbiseyle gelince Cemre ve Barış arasında küçük bir uyumsuzluk oldu. Fakat yinede Cemre halinden memnundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir