Huri Cihan Sultan Kimdir?

Huri-Cihan-Sultan-Kimdir

 

Muhteşem Yüzyıl dizisinin son sezonunda Pargalı İbrahim Paşa ve Hatice Sultan’ın kızı Huri Cihan Sultan güzelliği ile dikkat çekiyor ve Huri Cihan Sultan’ı kim oynuyor, kim canlandırıyor, tarihte Huri Cihan Sultan kimdir sorularının yanıtları da izleyici tarafından merak ediliyor.

Huri Cihan Sultan gerçek adı

Huri Cihan Sultan gerçek adı

Tarihte Huri Cihan Sultan

Hurci Cihan Sultan güzelliği ile büyülüyor. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Huri Cihan’ı genç oyuncu Burcu Özberk oynamaktadır. Muhteşem Yüzyıl, son dem olarak isimlendirdiği 4. sezonunda pek çok yeni isimleri kadrosuna dahil ederek yoluna devam ediyor ve son olarak da Kanuni Sultan Süleyman’ın kız kardeşi Hatice Sultan’ın kızı Huri Cihan Sultan’a hayat verecek yeni bir oyuncu kadroya dahil oldu. Muhteşem Yüzyıl’da Huri Cihan Sultan kimdir, Hatice Sultan’ın kızı Huri Cihan Sultan’ı kim oynuyor merak edilen son konulardan birisi. Gelin hep birlikte Huri Cihan Sultan hakkında biraz bilgi edinelim.

Muhteşem Yüzyıl Huri Cihan Sultan Kimdir

Muhteşem Yüzyıl Huri Cihan Sultan Kimdir

Muhteşem Yüzyıl’ın 3. Sezonunda Hatice Sultan zehir içerek intihar etmişti. İbrahim Paşa’dan olma bir kızı ve bir oğlu vardı. Hatice Sultan’ı kızı Huri Cihan Sultan, Muhteşem Yüzyıl’ın 106. Bölümünde büyümüş olarak karşımıza çıkıyor.

Hatice Sultan’ın kızı Huri Cihan’ın büyümüş halini canlandıran oyuncu Burcu Özberk’tir. Hatice Sultan’ın kızı Sultan Süleyman’ın karşısına çıkarak kendini tanıtacak ve zannımca haremdeki dengeleri de değiştirecek. Huri Cihan Sultan’ın Şehzade Beyazıd’ı etkilediği de yeni bölüm fragmanlarında gözümüzden kaçmadı. Bakalım bu durum üzerine yazılı ne senaryolar var, Muhteşem Yüzyıl’ı izleyerek anlayacağız.

Tarihte Huri Cihan Sultan kimdir merak ediyorsanız, buraya tıklayarak Osmanlı sultanı Huri Cihan hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Huri Cihan Sultan

Size Özel Konular:

3 Responses

  1. nazli diyor ki:

    çok güzel

  2. admin diyor ki:

    Haklısınız, Sultan’ımızın Maşallah’ı var.

  1. 03 Nisan 2014

    […] Huri Cihan Sultan kimdir son dönemlerin en merak edilen sorularından birisi olduğu için, sizlere Huri Cihan […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir