Güneşi Beklerken Kıyafetleri

Gunesi-Beklerken-Kiyafetleri

Yaz aylarının en sevilen dizisi olan Güneşi Beklerken mükemmel oyuncu kadrosu ve ilgi çekici konusu ile kendini kısa sürede sevdirmeye başardı ve Salı akşamlarının en çok izlenen dizisi olarak önümüzdeki sezonda yoluna devam edebilme şansını yakaladı. Dizinin başrollerinde Hande Doğandemir, Kerem Bursin, Emre Kınay, Yağmur Tanrısevsin ve İsmail Ege Şaşmaz yer alıyor. Dizinin kadın oyuncuları hayat verdikleri karakterleri yansıtan tarzlarda kıyafet modelleri seçerek her hafta bizimle oluyor ve çoğu zamanda giydikleri kıyafet modellerini beğendirmeyi başarıyorlar. Özellikte Tülin karakterine hayat veren Gökçe Yanardağ her hafta çok şık bir görünümle karşımıza çıkıyor.

Güneşi Beklerken dizisinde Tülin’in kızını canlandıran Melis’de giydiği kıyafetler ile izleyiciden tam not almayı başarıyor. Güneşi Beklerken kısa sürede en sevilen dizilerden birisi olurken, Tülin, Melis ve Zeynep giydikleri şık kıyafetler ile internetin en çok arananlar listesinde de kendilerine yer edindiler. Güneşi Beklerken Tülin kıyafetleri, Melis kıyafetleri ve Zeynep kıyafetleri internetin en çok aranan kıyafet modelleri arasındadır. Gelin isterseniz hep birlikte Güneşi Beklerken kıyafetlerine bir göz atalım.

Güneşi Beklerken kıyafet modelleri başlığı altında sizlere Gökçe Yanardağ, Yağmur Tanrısevsin ve Hande Doğandemir’in can verdiği Tülin, Melis ve Zeynep kıyafetlerini galerimizde paylaşıyoruz. Zeynep’in günlük kıyafetleri, Barış’ın Zeynep’e yarışlarda giymesi için verdiği bluz, partide Zeynep’in ve Melis’in giydiği kıyafetler, Tülin’in iş toplantısında giydiği kıyafet modelleri ve daha fazlası sizlerle. Güneşi Beklerken dizisinin kıyafetlerine yakından göz atmak için buyurun.

Size Özel Konular:

3 Responses

  1. Kezban huyuk dedi ki:

    Zeynep bin deri ceketi var onu cok beyeniyorum onu ben cok istiyorum nasil allabilirim acaba burda yani belcikada yok ve cok beyeniyorum cok istiyorum lutfen yardim edin

  2. Selina ÇAKIR dedi ki:

    zeynep ‘in bir tane montu var rengarenk onu nerde bulabilirim ?

  3. İsim Yazınız... dedi ki:

    Melisin bi yağmurluğu var kolları deri onu nerde bulabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir